Žiemos atostogos praskaidrins ūpą

Ne vienas tautietis pripažins, kad žiemą išbūti Lietuvoje yra ne taip ir lengva. Todėl kad ir skrydžiai į Tenerifę visada atrodo gera idėja vidury žiemos. Nors mes įpratę matyti paveikslėlius su žydriausiais vandenynais, tačiau iš tiesų patys norime pajusti daugiau šilumos ir saulės tada, kai čia labai tamsu. Taigi, dažnai į Tenerifę skrydžiai suvilioja ir kaina palankia, ir savo laiku – būtent vidury žiemos.

Kodėl žiemą taip sunku Lietuvoje

Kelionės lėktuvu pigiauPaklausus vos kelių žmonių, kurie renkasi tokį keliavimo būdą tam, kad lengviau iškęstų žiemą, galima greitai susidaryti įspūdį, kodėl taip reikia migruoti ten, kur šilčiau. Pirmoji priežastis – šviesos trūkumas. Kai saulė pakyla tik 9 ryte, o 16 val. jau būna pilnai užtemę, negali pasakyti, kad kliūva daug šviesos. Į darbą išeini tamsoje, grįžti taip pat tamsoje. O jeigu dar tais metais nepasisekė ir žemės nenuklojo sniegas – tenka taip ir gyventi, kažkokioje tamsoje ar prietemoje. Sniegas šiek tiek suteikia daugiau šviesos, nes ant jo atsispindi visokios dirbtinės šviesos, net ir mėnulis bei visas pilkas dangaus skliautas. Tačiau tie šviesos kiekiai vis tiek ne tokie, kokie jie būtų išskridus trumpų atostogų į šiltesnius kraštus. Taigi, nemažai žmonių, lyg būtų kokios saulės baterijos, keliauja ten, kur šilčiau, tam, kad galėtų gauti saulės. Kitiems tiesiog pritrūksta šilumos. Tie keliauja ir vasarą, ir žiemą. O kartais, būna, ir iš viso iš Lietuvos emigruoja tiesiog tam, kad gyventų arčiau pusiaujo.

Kelionių idėjos žiemą

Kur keliauti žiemą? Žiūrime pagal tai, kur pigesni bilietai, ir kur mums patinka vykti, kur rastume tos šviesos. Į tokius kurortus kaip Tenerifę, Kiprą, Ispanijos kurortus visai palankios sąlygos keliauti. Geriausia yra tai, kad jeigu vasarą mes sunkiai įperkame bilietus į ten, tai žiemą tai tampa lengva užduotimi. Skrydžiai žiemą pigesni į daugybę pusių, tačiau į šiltuosius kraštus ypač. Vasarą kai kas gal net nenorėtų ten keliauti dėl svaiginančio karščio, o štai vasarą iškart atsiranda pačios geriausios sąlygos tokiai kelionei įgyvendinti. Taigi, kodėl gi nepasinaudojus šia svaiginančia idėja? Planuokite kelionę iš anksto. Ieškokite per tarpininkus arba patys tokių kelionių idėjų, dar vasaros pabaigoje tokie bilietai bus tikrai pigūs, o ir viešbučiai neužrezervuoti. Tuomet žiemą iškęsti bus lengva, ir net nereikės kęsti – ji bus tiesiog maloni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *