10 geriausių būdų valyti ventiliatorius namuose

Po to, kai kiekvieną rytą kondicionuojate, drėkinate ir puoselėjate savo namus, metas sutelkti dėmesį į juos nuo viršaus iki apačios. Namų ruoša kartais gali būti tikras vargas, bet ji neturi būti tik prievolė. Yra paprastų būdų, kaip palaikyti tvarką ir malonų vaizdą nesugaištant valandų valandas. Tvarkydami namus įsitikinkite, kad ventiliatoriai yra vienas svarbiausių jūsų prioritetų. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą geriausių būdų, kaip valyti lubų ventiliatorius išliekant saugiems, efektyviems ir be streso. Priklausomai nuo to, kaip dažnai tvarkotės arba kokia netvarka būna jūsų namuose, šie patarimai gali padėti išlikti organizuotiems ir sutaupyti laiko tarp darbų. Plačiau: https://nit.lt/produktai/ventiliatoriai/ puslapyje.

VentiliatoriaiPadarykite tai įpročiu
Jei ventiliatoriaus valymą paversite įprastu, jis taps greitas ir paprastas. Tai padės jums neatsilikti nuo namų ruošos, sumažins riziką atsilikti ir užtikrins geriausią namų išvaizdą. Pirmiausia įsitikinkite, kad ventiliatoriai yra švarūs, prieš pradėdami valyti likusius namus. Juk nenorite, kad valymo priemonės ar nauji kilimai sugadintų ventiliatoriaus mentes. Tai atlikę, galite pereiti prie kito kambario. Kad ventiliatoriaus valymas taptų įpročiu, pabandykite kiekvieną savaitę skirti 15 minučių ventiliatoriams ir kitoms sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Priklausomai nuo to, kokie netvarkingi jūsų namai, kas kelias dienas taip pat galite greitai nuvalyti ventiliatorių.

Išsiurbti
Yra du būdai, kaip valyti ventiliatoriaus mentes. Pirmasis – pastatyti ventiliatorių taip, kad pūstų žemyn. Pradėkite nuo viršaus ir eikite žemyn, laikydami mažą švarią šluostę prie menčių. Ištraukimo ventiliatoriai ir lubiniai ventiliatoriai internetu. Kai šluostė surinks nešvarumus, jie prilips prie ventiliatoriaus menčių, todėl juos bus lengva pašalinti. Būkite atsargūs, kad valydami nestovėtumėte per arti ventiliatoriaus. Ventiliatorius gali pakelti laisvus nešvarumus ir šiukšles ir išmesti juos į orą. Jei norite išvengti pasilenkimo ir kiekvienos mentės valymo rankomis, purvą ir dulkes išsiurbkite dulkių siurbliu. Galėsite išvalyti mentes nesikeldami ant rankų ir kelių. Gali tekti replėmis išimti mentes iš ventiliatoriaus, kad į jį tilptų dulkių siurblys. Oro ventiliatoriai ir specialisto patarimai.

Nuplaukite mentes ir korpusą
Likusią ventiliatoriaus dalį, išskyrus mentes, galima valyti šluoste ir vandeniu. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad ventiliatorius atjungtas nuo elektros tinklo. Pirmiausia šluoste nuvalykite dulkes ir nešvarumus. Tada pamirkykite šluostę muiluotame vandenyje ir nuvalykite likusią ventiliatoriaus dalį. Jei turite kietą vandenį, ventiliatorių gali tekti valyti dažniau, nes ant jo išorės kaupiasi mineralai ir susidaro balta danga. Taip pat galite naudoti acto ir vandens mišinį, kad pašalintumėte mineralines nuosėdas ant ventiliatoriaus korpuso. Tiesiog pamirkykite skudurą mišinyje ir nuvalykite korpusą. Vonios ventiliatoriai, kiek jie realiai kainuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *