Kokie baldai privalo būti vaiko kambaryje?

Planuojate vaiko kambarį? Tokiu atveju daugiausia dėmesio reikia skirti baldams, kurie gali užtikrinti, kad mažasis gyvens ne tik stilingoje aplinkoje, tačiau ir tokioje, kurioje yra visi reikalingiausi baldai.

Vaikų kambario baldų gamyba pagal individualius poreikius šiuo metu yra vienas dažnesnių pasirinkimų, kadangi netradiciniuose kambariuose tikimasi ir netradicinių sprendimų. O kadangi kiekvienas vaikas yra svarbus, norisi, kad jis gyventų tobulai iki mažiausių smulkmenų. Tiesa, stilius ir akcentai, santykinai – tik detalės. O kas yra svarbiausia? Tinkamų baldų pasirinkimas.

Vaikų kambario baldai1. Žinoma, reikalinga gera lova, kurioje miegas bus malonus. Rinkitės ergonomišką, kuri yra pritaikyta vaiko poreikiams. Kai kurie tėveliai perka labai dideles, kadangi tikisi, kad tokiu atveju greitu metu neteks pirkti kitos, kai vaikas augs. Deja, tai ne visada geras pasirinkimas. Juk kad ir per aukšta lova – netinka.

2. Taip pat vyresnio amžiaus asmenims reikalingas ir rašomasis stalas, kur galima būtų ruošti pamokas. Žinoma, prie jo taip pat būtina ir tinkama kėdė, kuri gali garantuoti, kad mažasis sėdės tinkamoje pozicijoje ir jam neteks patirti nemalonaus nugaros skausmo.

3. Judame toliau ir perkame skrynias bei kitus panašaus tipo baldus, kuriuose dažniausiai laikomi žaislai. Tokie baldai dažniausiai skirti ne tik patogesniam baldų laikymui, tačiau ir paprastesniam vaiko išmokinimui tvarkytis.

4. Taip pat reikalinga ir drabužių spinta. Joje dažniausiai užtenka vietos ir patalynei, vaiko rankšluosčiams bei kitoms smulkmenoms laikyti.

5. O ar reikalingi foteliai? Kiekvienas tėvelis atsakytų vis kitaip. Tai gali atrodyti tik pertekliniai baldai, tačiau jie, tokiu atveju kai vaiko kambarys yra didelis – dažniausiai yra labai geras pasirinkimas.

Vaiko kambario baldų gamyba suteikia galimybę kiekvienam mažyliui savo patalpoje, svarbiausiose namų zonoje, turėti visus baldus, kurie yra reikalingi, kad buvimas savo asmeninėje zonoje – būtų patogus.

Tuo, žinoma, turi apsirūpinti tėveliai. Kadangi baldai dažniausiai perkami ilgiems metams – verta mokėti daugiau, jeigu tik tai gali garantuoti geriausią kokybę. Lygiai taip pat verta ir užsisakyti baldus pagal individualius užsakymus. Tai – atsiperka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *