5 priežastys, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę savo namuose naudoti šilumos siurblį

Ar žinojote, kad šilumos siurbliuose naudojama ta pati technologija kaip ir oro kondicionieriuje, tik atvirkštine tvarka? Tai tiesa. Įrengus šilumos siurblį vietoj pagalbinių patalpų šildytuvų, jūsų namai – ir sąskaitos už komunalines paslaugas – gali labai pasikeisti. Tačiau, ko gero, dar svarbiau yra tai, kad tyrimai rodo, jog namuose, kuriuose įrengti geriausi šilumos siurbliai oras vanduo, geresnė patalpų kokybė, o gyventojai jaučiasi patogiau. Pirmas žingsnis siekiant išsiaiškinti, ar šilumos siurblys jums tinka, yra suprasti, kas tai yra šilumos siurbliai ir kodėl jie tokie puikūs. Skaitykite toliau ir sužinokite 5 priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę savo namuose įsirengti šilumos siurblį…Plačiau: https://www.e-nit.lt/sildymas/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Komfortas ir oro kokybė

SiurbliaiJei šiuo metu naudojate elektrinį šildytuvą arba atvirą ugnį, kad sušiltumėte, galbūt jaučiate neigiamą šalutinį poveikį, t. y. prastą oro kokybę. Naudodami šilumos siurblį galite džiaugtis geresne oro kokybe ir patogesniais namais. Šilumos siurbliai užtikrina nuolatinį švaraus, filtruoto oro srautą, kurio temperatūra yra ideali jūsų namams. Net jei jūsų namai modernūs ir gerai izoliuoti, dėl įvairių priežasčių patalpų temperatūra gali būti žemesnė nei ideali. Žiemą neretai patalpų temperatūra per dieną svyruoja keliais laipsniais, nes pro langus ar stoglangius šviečia saulė. Taip atsitinka todėl, kad dėl trumpo kelio nuo lango iki patalpos oro langai negali sukaupti daug šilumos.

Klimato kontrolė ir laikas

Šilumos siurblys yra ekologiškas ir energetiškai efektyvus, o naudodami šilumos siurblį ištisus metus sutaupysite pinigų sąskaitoms už komunalines paslaugas. Pagalbinį šildytuvą, pavyzdžiui, malkinę krosnelę, galima naudoti tik tam tikrais metų mėnesiais. Tuo tarpu šilumos siurblį galima naudoti bet kokiu klimatu ir bet kuriuo metų laiku. Šilumos siurbliai puikiai prisitaiko prie skirtingos lauko temperatūros, todėl jie idealiai tinka šiltajam ir šaltajam klimatui. Nors šilumos siurblys negali pagaminti tiek šilumos, kiek atskiras šildytuvas, jis gali pagaminti daugiau nei pakankamai šilumos, kad patenkintų jūsų namų poreikius. Šilumos siurbliai sukurti taip, kad užtikrintų nuolatinį šilto oro srautą, o tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta, kad jų namuose būtų šiek tiek šilta.

Efektyvumas ir taupymas

Šilumos siurbliai oras vanduo yra labai efektyvūs. Iš tikrųjų oras vanduo šilumos siurbliai veikia vidutiniškai keturis kartus efektyviau nei tradicinės šildymo sistemos. Tai reiškia, kad jūsų sąskaitos už komunalines paslaugas gerokai sumažės. Kadangi šilumos siurbliai yra tokie efektyvūs, juos galima naudoti kartu su saulės kolektoriais, kurie gamina elektrą dieną, kai energijos poreikis yra mažesnis. Šilumos siurbliai oras vanduo kaina naudoja elektros energiją kaip atsarginį šaltinį didelės paklausos laikotarpiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *