Kaip rinktis pavasarinę striukę?

Kiekvienas metų sezonas diktuoja ne tik to sezono madas, bet ir tai, kokie rūbai būtinai turi būti jūsų spintoje. Po žiemos tampa aktualios pavasarinės striukės, kurios gali būti įvairių spalvų, tekstūros ir modelio. Kaip žinoti, ko reikia pavasarį?

Pavasaris tas metas, kai orai labai permainingi. Sergamumas tokiu laikotarpiu taip pat didelis ir tai susiję su staigiomis orų permainomis. Rytais ir vakarais dar šalta, o dienomis jau gali būti ir pakankamai šilta. Taip pat dažni lietūs, o vėjai – stiprūs. Tokiais orais rengtis reikia atitinkamai. Jau nebetinka šiltos žieminės striukės, tačiau užsivilkus ploną vasarinį švarkelį kaip mat galima peršalti. Ką daryti tokiais orais?

Striukės pavasario sezonuiLabai gerai savo spintoje turėti ne vieną lauko drabužį. Tokiu būdu galima rengtis atsižvelgiant į orus. Pavasarį visuomet pravers madingas lietpaltis. Jis turėtų būti paprasto tiesaus kirpimo arba gali būti ir laisvo kirpimo. Pernelyg prigludę – nemadingi. Tokį lietpaltį galima vilktis tiek esant lietui, tiek ir norint plono viršutinio rūbo, kai jau pakankamai šilta, tačiau dar nesinori eiti be lauko rūbo. Kitas būtinas pirkinys – švarkelis. Jis gali būti tiek odinis (tinka natūralios arba dirbtinės odos), tiek audinio. Su plonu švarkeliu šiltomis dienomis galima puikiai jaustis ir nesušalti bei neperkaisti. Tikriausiai joks garderobas neapsieis be dar vieno būtinio lauko drabužio. Tai – striukė. Jos puikiai tinka visais metų laikais ir esant bet kokioms oro sąlygoms. Tiesa, svarbu tik rinktis tinkamą striukę sezonui, nes jų sudėtis ir pasiuvimo technologijos skiriasi.

Ieškant geros ir tinkamos pavasarinės striukės, reikia atkreipti dėmesį ne tik į modelį ar spalvą. Tokiais orais svarbu, kad striukė būtų iš neperšlampamos medžiagos. Taip pat labai svarbu, kad audinys būtų atsparus vėjui. Net ir plona striukė turinti tokias savybes apsaugos nuo perpūtimo. Norint, kad neperkaistumėte, reikia rinktis tokį audinį, kuris nėra storas, tačiau „kvėpuojantis“. Šiuo metu tokių striukių yra nemažai, todėl tikrai rasite tinkamą.

Kai jau žinoma kokių lauko drabužių reikia pavasario sezonui, metas pakalbėti apie spalvas. Rinkitės ryškias ar pastelines spalvas. Nesirinkite niūrių spalvų, juk kartu su bundančia gamta galima ir patiems nubusti, ir rinktis ryškesnį įvaizdį. Taip pat nepamirškite kokybės. Tik kokybiški lauko drabužiai atlieka savo funkciją ir apsaugo nuo vėjo, lietaus ar šalčio. Tokiu būdu būsite ir madingi, ir sveiki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *