Kalėdos pajūryje

Norite, kad per Kalėdas matytumėte kažką netikėto? Pajūrio terasos projektas dar nebaigė įrengti visų butų, tačiau kai kurie įgyvendinti projektai jau gali būti pasiekiami ir dabartiniams poilsiautojams. Juk dauguma naujų apartamentų perkami tam, kad būtų nuomojami. Taigi, per žiemos atostogas galėsite prie jūros nuveikti nemažai visokių dalykų.

Pasirinkite gerą būstą

Tad pirmiausia, jeigu ruošiatės per Kalėdas vykti į Palangą, žinokite, kad galėsite rinktis tikrai kur kas geresnį būstą nei būtumėte tą darę anksčiau, vasarą. Kadangi žiema, net ir per Kalėdas, vis tiek yra ne sezonas, ir žmonės nuleidžia būsto nuomos kainas. Taigi, už nedidelę sumą galėsite išsinuomoti sau būstą gražioje vietoje.

Išsimaudykite atostogų parke

PajūrisVasarą mus vilioja šalta Baltijos jūra, o kitu metų laiku – gal net geriau – pramogos viename didžiausių vandens pramogų parke. Būtent tenai galėsite pajusti, ką reiškia tikra žiemos dvasia, kuomet jūs mirkstate šiltame vandenyje. Burbulinės sūkurinės vonios, kitaip tariant jakuzzi, skirtingi baseinai, mineralinių vandenų baseinas, taip pat puikūs garuojantys baseinai lauke. Tai ne vienintelės pramogos. Dar galėsite eiti į skirtingas pirtis, plaukioti ilgame baseine.

Pasivaikščiokite pajūriu

Aišku, atvažiavus į pajūrį, ką pirmiausia reikia padaryti – tai ir atsidurti pajūryje. Taigi, nepamirškite, kad jums reikėtų visgi pabūti pajūryje ir ten pasivaikščioti. Nors turbūt ir taip bus aišku, ką daryti: eiti ant Palangos tilto. Beje, net ir nebūdami Palangoje, kartais galite įdomiai susitikti su jūra, įsijungę tiesioginę transliaciją iš pajūrio ir pažiūrėję, ką ten rodo.

Važiuokite dviračiais Ošupio taku

Lietuviška žiema dažnai mus nuvilia ir nesiūlo džiaugtis sniegu. Tačiau jūs ir mes galime tai išnaudoti savo naudai ir tiesiog šia proga smagiai praleisti laiką pasivažinėdami Ošupio taku. Dviračius galite atsivežti savo, o galbūt išsinuomoti. Kelionė dviračiais puikiu pajūrio dviračių taku iki Šventosios užtruks ne ilgiau kaip valandą, jeigu pakeliui nestosite. Tik nusiteikite tam, kad Šventojoje galbūt neveiks nė viena užeiga ir dėl to ten neplanuokite pietų ar kavos.

Skanaukite gerą maistą

Dalyvaukite renginiuose ir klausykite gyvos muzikos, o tą darykite suderindami kultūrą su maistu. Eikite į restoranus, kurie atsidarys specialiai kalėdiniam savaitgaliui. Klausykite ten muzikos, maloniai leiskite laiką. Tai gali būti tas šventinis judesys, kuris jus nuteiks geriausiems dalykams. Tik reikia turėti noro, ir jūs galėsite puikiai praleisti šventes prie jūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *