Kaip pasirinkti tinkamą viešbutį kurorte

Atostogos Dzūkijoje gali būti puikus pasirinkimas, jeigu esate pasirūpinę nakvyne Druskininkuose. Jeigu to dar nepadarėte, nors planuojate ten važiuoti, metas nuspręsti, kokius apartamentus ar kitą nakvynės vietą pasirinkti. Rinktis verta atsižvelgiant į keletą universalių kriterijų.

Jeigu blogi orai

Poilsis DruskininkuoseNesvarbu, ar renkama nakvyne Druskininkuose, ar Rygoje, ar Palangoje, tačiau orai turi įtakos nakvynei. Gal mes paprastai galvojame, kad orai daugiausiai įtakos padarys pačiai kelionei, pasivaikščiojimams, tačiau iš tiesų jie turi ryšį ir su viešbučiu ar nakvynės namais, kuriuos pasirinksime. Todėl, jeigu orai blogi, reikėtų pasirinkti tokį viešbutį, kuriame mums pakaktų komforto.

Jeigu geri orai, tada mes atgauname jėgas tiesiog vaikštinėdami apšviestu saulės miestu, kvėpuodami pušų aromatu Druskininkuose. Bet kai lyja, kai kažkodėl sninga gegužės mėnesį, visgi daugiau laiko norisi pamiegoti. Norisi tada ir kad kambarys nebūtų baisus, ir kad pusryčiai būtų skanesni. Žodžiu, to, ko negauname iš lauko ir orų, paskui norime sau iš aplinkos. Taigi, blogi orai gali privesti prie to, kad reikėtų ten ir būti, kur šilčiau, jaukiau, geriau. Tokio tipo viešbutį ir reikėtų rinktis, pakėlus kartelę ir pasiryžus daugiau už tai sumokėti. Aišku, jeigu kelionė planuojama labai iš anksto, tuomet bus sunkiau pasirinkti, kadangi orų būsimų tikrai nežinosite.

Viešbučio vieta

Jeigu planuojate pasivaikščioti po miestą, tada reikėtų rinktis tokią Druskininkų dalį, kuri būtų centre, iš kurios patogu eiti. Tiesa, miestelis nedidelis, tad iš esmės bet kur nakvojant vis tiek viską galėsite apeiti pėsčiomis. Tačiau, jeigu jus ten atvijo kokia nors konferencija ar kitas tikslas, kada tiksliai žinote, į kokią vietą gali tekti eiti, tai ir viešbutį vertėtų rinktis arčiau to taško, į kurį ketinate patekti.

Pusryčiai – priklauso nuo jūsų mitybos

Daugybei žmonių patinka pusryčiai, duodami viešbučiuose. Tačiau kartais be reikalo už juos moka. Pavyzdžiui, jeigu žmonės yra veganai, vegetarai ar žaliavalgiai, jiems tiks toli gražu ne bet kokie pusryčiai ir veikiausiai jie geriausiai žinos, ką jie turėtų suvalgyti. Todėl pusryčiai yra tai, kas išlieka diskusijos ir individualaus sprendimo klausimo. Kažkam gerai, kai yra vienas produktas meniu. Kažkam geriau švediškas stalas, kai gali rinktis iš didžiulės įvairovės. O kažkam bus geriausia imti viešbutį be pusryčių ir ryte tiesiog suvalgyti obuolį, ištrauktą iš kuprinės. Viskas priklausys nuo žmogaus, nuo to, kas jam patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *