Kas yra „pinterestinis“ buto interjeras?

Statyba prie upėsPasidairę, kaip atrodo dar neįrengti naujos statybos butai Paupyje, galima įsivaizduoti, kaip jie atrodytų, jeigu mes ten apsigyventume. O atrodytų jie galbūt labai įvairiai, jeigu neturėtume visi galimybės prisijungti prie interneto ir pasižiūrėti, kas yra madinga Pinterest ir kitose platformose, kur kaupiami panašūs, estetiški, madingi vaizdai. Ir štai kaip atrodo tie interjerai, apie kuriuos svajoja daug kas, kurie yra Pinterest madingiausi, ir kurie, mums to patiems net nežinant, mūsų namus daro vienodus.

Spalvos: balta, pilka, juoda

Nors baldų parduotuvėse jau puikuojasi nauji spalvoti baldai, tačiau internete vis dar karaliauja tie patys pilki atspalviai ir daug kas jo trokšta. Nenuostabu, jeigu ir naujos statybos butai Paupyje naujakurių yra įrengiami būtent pagal tokias interneto madas. Kaip tiksliai išsidėlios ši spalvinė gama, dabar nepasakysime, tačiau kombinacijų gali būti visokių. Gal bus baltos sienos, pilki baldai. Gal įvairų pilkumų baldai. Gal pilkos, tarsi statybiškai nebaigtos sienos ir tamsūs bei balti baldai. Tačiau šis derinys vis dar madingas. Kaip ir visiškai baltas interjeras, kuris pirmiausia vilioja tuo, kad pritraukia daug šviesos, o taip pat tuo, kad tarsi praplečia kambarį. Visgi tai nepraktiška, o vien tik balta spalva mus ima varginti.

Minimalizmas

Taip pat labai madingas yra minimalizmas. Kuomet imame tik tiek, kiek reikia. Neturime nė vienu daiktu daugiau negu atrodo būtina. Gyvename taip, tarsi studentai, turintys tik būtinų daiktų. Tai itin atsispindi ir dizaine, kuomet baldai yra minimalistiniai ir juose nėra nereikalingų elementų. Jie atlieka savo funkciją ir užima kuo mažiau vietos.

Žali augalai bute

Taip pat iš Pinterest atėjo ir mada visur laikyti žalius plačialapius augalus namuose. Jie tampa ir Instagram pažiba, kiekvienas nusifotografuoja prie augalo asmenukę, arba kažką kito fotografuoja, bet būtent prie augalų. Jie išties būstą pagyvina ir pagražina, tačiau ne taip smagu, kai pas visus žmones augalai būna tiesiog vienodi.

Medis

Taip pat populiaru naujame interjere naudoti neapdirbtą medį. Jeigu bus pagaminta lentyna, tai iš kone netašytų pusiau rąstų, iš lentų. Jeigu bus pagaminta kažkoks staliukas, jis irgi bus medinis. O kur dar ilgas senų lentų stalas, kuris netgi kreivas, nelakuotas, tik nušveistas. Toks tas dabar madingas interjeras, kuris, gyvenant mieste, bent per detales mums leidžia šiek tiek priartėti prie gamtos ir pajausti, ką tai reiškia prie jos prisiliesti.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *