Kaip paruošti drabužius skalbimui

Jeigu skalbimo mašinų remontas jau baigėsi, ir pagaliau skalbimą rankomis vėl galėsite iškeisti į patogų ir praktišką skalbimą su mašina, metas pasiruošti skalbimui. Vieni žmonės skalbia šeštadieniais, kiti sekmadieniais, tačiau geriausia yra tiems, kurie, visų pirma, žino kaip paruošti drabužius tam skalbimo maratonui.

Užtikrinti veikiančią skalbimo mašiną

Skalbimo mašinosTaigi, visų pirma, skalbimo mašinų remontas turi būti atliekamas nepriekaištingai. Tam reikia išsirinkti gerus meistrus. Meistrus, kurie galės laiku ateiti į jūsų namus ir sutvarkyti gedimus. Meistrus, kurie turės sistemą ir galės operatyviai vykdyti darbus. Visi klientai darbų nori „dabar“, tačiau yra ir tokių meistrų, kurie ir gali iškart kažką pataisyti. Žinoma, reikėtų paisyti ir kokybės. Jeigu meistrai dirba greitai, gerai, kokybiškai, negailėkite tų pinigų, kuriuos uždirba jie. Juk tai paslauga, verta savo kainos.

Išsiimti daiktus iš kišenių

Paruošus skalbimo mašiną, reikia paruošti ir drabužius. Pirma reikėtų labai atsargiai patikrinti visų rūbų kišenes ir viską iš jų ištraukti. Skaudu, kai pamatome ir akvariume įkalintą savo mobilųjį telefoną, besisukantį kartu su džinsais skalbimo mašinos viduje… Ir neaišku, ką tada daryti: pulti jį gelbėti ir išlieti visą muiliną vandenį ant vonios grindų, ar palikti jo lavoną suktis toliau ratu. Atitinkamai į vandens glėbį gali patekti ir dokumentai, piniginė, raktai, įvairūs kiti popieriai. Taigi, prieš dedant drabužius skalbti, visada reikia atsargiai įvertinti, ką iš tiesų ten įkišote.

Rūšiuoti skalbinius

Skalbinių rūšiavimas yra linksmas žaidimas. Reikia rūšiuoti pagal spalvas ir pagal audinio tipą. Tad arba galite pradėti rūšiuoti pagal spalvas ir suskirstyti viską į baltus, šviesius, juodus, spalvotus, arba galite rūšiuoti pirmiau pagal tipą: tvirti audiniai, medvilnė, megzti, ploni. Galiausiai, vis tiek turėsite nemažai krūvų su skirtingomis spalvomis ir audinio tipais. O tuomet pradėti nuo tos krūvos, kurioje yra daugiausiai jums rūpinčių ir reikalingų skalbinių. Blogas rūšiavimo pavyzdys: surūšiuoti rūbus pagal prioritetus – ko dabar reikia labiausiai, ko reikės vėliau ir t. t. Taip surūšiavę, turėsite problemų, kadangi kas nors suplyš, kas nors nusidažys ir pan.

Parinkti tinkamą programą

Taip pat yra tikras menas ir meistrystė pasirinkti reikalingą programą jūsų skalbimui. Šviesiems ir lengviems skalbiniams jūs turėtumėte pasirinkti pačią lengviausią programą, be gręžimo. Baltoms medvilnės paklodėms jau reikės labai stipraus režimo – karštos temperatūros ir daug apsukų. Spalvotiems rūbams reikės šalto vandens.

Vienas komentarats

  1. Audrone

    aš kažkaip niekad per daugiausiai neapsikraunu drabužių skalbimu, atrenku pagal spalvas, naudoju gerus skalbimo miltelius ir niekada neplanu nieko labai aukštoje temperatūroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *