Smagios idėjos svetainei

Svetainės įrengimasKokios idėjos svetainės baldams šiais metais madingos? Tokie klausimai nuolat figūruoja internete kiekvienais metais, bet kuriuo metu. Tų pačių dalykų žmonės klausia ir nuvykę į baldų salonus. Jiems paprastai pardavėjai parodo, kur yra minkštų svetainės baldų katalogas ir leidžia rinktis. Tačiau geri pardavėjai ir dizaineriai žino, kad kiekvienas minkštas svetainės baldas gali atrodyti nuostabiai, jeigu tik viskas toje svetainėje bus suderinta ir protingai parinkta. Todėl tam, kad svetainė būtų nuostabi, pirmiausia reikia patikėti kažkokia jos idėja. Atskleidžiame keletą patrauklių, dizainerių sukurtų svetainės vizijų.

Dinamiška mėlyna

Tai svetainė, į kurią patekę jūs trumpam turite stabtelėti ir apsidairyti bei suprasti, kas čia kaip yra. Vadinasi, tai nebus tas skandinaviškas minimalizmas, kur didelėje baltoje erdvėje stovi vienas medinis baldas ir visiems iškart aišku, kur kryps dėmesys. Dinaminė mėlyna svetainė turi labai daug mėlynų elementų, ir jie turi savo raštus. Baltos ir mėlynos spalvos – štai kokie deriniai vyrauja baltomis sienomis dažytoje svetainėje. Ar žinote klasikinį indiškąporcelianą? Esate galbūt matę jo mėlyną variantą. Tada jis nebūna visiškai mėlynas. Tai paprastai būna baltos kruopščiai mėlynais dažais išmargintos vazos, arbatos servizai. Štai tokį margumų ritmą turi kurti dinaminė mėlyna svetainė. Gali būti joje, pavyzdžiui, didelė mėlynai marginta klasikinio stiliaus sofa, panašiais raštais puoštas toršeras, baltas fotelis, melsvos užuolaidos. Neutralios spalvos – ruda, juoda, jos gali būti ten, kur yra baldai. Tačiau neturėtų būti tvarkingos, irgi gali būti šiek tiek patrintos.

Paaukštintos lubos

Gal vis dar manote, jog palėpėje galima tik džiauti skalbinius arba nebent įrengti prastą kambarį tiems svečiams, kurių nebus kur guldyti. Bet iš tiesų visiems seniai labai atsibodo įprastos stačiakampio lubos, todėl metas paeksperimentuoti ir įrengti nuostabią svetainę po palėpės tipo lubomis. Nebijokite ir itin aukštų lubų. Sakoma, kad tokios aukštos lubos suteikia galimybę geriau mąstyti. Kuo į didesnį aukštį galime dirbdami protinį darbą žiūrėti, tuo mums lengviau galvoti. Ir kuo žemesnės lubos, tuo labiau užspeisti, prislėgti esame.

Paryžiaus svetainė

Su klasikiniais baldais galite sukurti paryžietišką nuotaiką. Jie net neturi būti visi iš to paties komplekto. Vieną sieną palikite visiškai tik raudonų plytų, nieko jai nereikia daryti. Ant jos pakabinkite didelį spausdintą plakatą, kuriame galbūt ir matysis jūsų mylimo Paryžiaus vaidai, ir tai jau iškart bus raktas į jūsų interjero idėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *