Virtuvė kaip iš „Namelio prerijose“

Kai jaukus interjeras grįžta į madą, tai ir virtuvės baldai darosi madingi jau kitokie. Jeigu prisimenate kadaise rodytą kultinį ir daug metų trukusį serialą „Namelis prerijose“, galbūt atsimenate tą jaukų namų interjerą. Visi filmo kadrai, filmuoti namuose – tarsi galerija puikių baldų ir vaizdo sprendimų, kurie dabar ir vėl trokštami daugybėje naujos statybos namų.

Baldai

Virtuvės baldaiAišku, pirmiausia, kai galvojame apie virtuvės įrengimą, puikiai žinome, kad virtuvės baldai bus svarbiausia dalis. Net jeigu virtuvė bus sujungta su svetaine, net jeigu tarp virtuvės, svetainės ir kitos erdvės ir bus atitvertas didelis baro stalas. Tai vis tiek bus baldai, kurie yra labai svarbūs. Daug laiko dabar labai populiari baldų galerija būdavo paprastai, balti, minimalistiniai skandinaviški baldai. Minėtame seriale matome, kad yra daug medienos, panaudotos baldų gamyboje. O ji nepaslėpta po viską slepiančia balta spalva. Mediena yra mediena ir ji išlieka savo spalvos, nes ta spalva mums natūraliai yra labai graži. Taip pat yra čia ir daugiau baldų, turinčių unikakalias savybes. Atsiranda ir ypatingas tos medienos panaudojimas. Gražu darosi jau ne tik taisyklingai atpjauti medienos gabalai, bet gražiai išraityti, išvingiuoti, o dėl grožio dar ir išraižyti, dekoruoti. Taigi, tai taip pat yra baldai, kurie dėl grožio turi atitikti savo vidinius standartus. Taip pat galima pastebėti, kad visi minkšti baldai turi drąsiai augalinius motyvus ant savo gobelenų. Niekas tų motyvų visai nebando slėpti po kažkokiais neaiškiais kontūrais.

Detalės

Tačiau be tokių baldų, dar virtuvė, kad turėtų gyvybę, turi turėti ir daugiau detalių. Tarkime, gana svarbu šiuo atveju, kurį aptariame, kad virtuvėje būtų gražių, jaukių ir mielų rankšluostėlių. Jie gali būti languoti, gali būti liniuoti, taškuoti ar puošti siuvinėtomis gėlytėmis. Svarbu, kad tai nebūtų beveidis vienspalvis audinys, o turėtų savo ornamentiką. Jeigu jums pavyksta tai suderinti su visais svetainės baldais, tuomet tikrai puiku. Apskritai, kuo daugiau audinių, medvilnės, visokių spalvotų ir nespalvotų medžiagų čia atsiranda, tuo geriau darosi. Netgi liustras, šviestuvai turi turėti gaubtus it toršero. Tai leis mesti švelnią, šiltesnę šviesą, gražiai išsiskaidančią į visas puses, kai tik įjungiamas liustras. Taip pat gali ant medžiaginių toršerų kraštinių kyboti ir dailūs, mieli kutai, kurie irgi suteiks to jaukumo. Nepamirškite, kad tokiai svetainei būtinai reikia turėti ir pridėtų ant spintelių vaisių, taip pat vazų su gėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *