Kaip nesuklysti kuriant interjerą namams

Baldai iš Dubingiai salonoSmagus gyvenimo etapas – kai kuriate savo namus. Tam reikalingas ir galimas baldų pasirinkimas Dubingiuose, ir galbūt daugiau visokių dalykų. Smagu, kai turite tam numatytą biudžetą ir tiesiog galvojate, kurie namai jums geriausiai tiktų. Tačiau nors ta kūryba ir smagi, klaidos kainuoja brangiai, o kartais būna ir neatitaisomos, arba paliekamos vėlesniam laikui, kas galiausiai virsta niekados. Tad kam mokytis iš savo klaidų, jeigu galima ir iš svetimų? Štai keletas patarimų, ką daryti, kad interjero kūrimas būtų tikrai malonus, o vėliau netektų dėl visko gailėtis.

Nebijokite per interjerą išreikšti save

Galbūt tai turėtų būti paskutinis patarimas, bet mes jį padarysime pirmu. Iš tiesų, jo labai reikia kaip esminio, nušviečiančio visą namų, esamų ar būsimų, dvasią. Taigi tikrai – pirmiausia nebijokite per interjerą išreikšti savęs. Kas jūs esate? Pedantas? Meno žmogus? Keliautojas? Svajotojas? Šeimos žmogus? Kulinaras? Pagal tai, kas esate, kurkite savo namus. Atspindėkite save namuose. Tai leis džiaugtis gyvenimu ir nebijoti savęs išreikšti per interjerą. Jeigu į savo namų vidų neįdėsite savęs, tai to nepadarys niekas – joks dizaineris, joks interjero kūrėjas. Jie įdės teisingumą, tvarką, taisykles, madą, estetiką. Bet jūs turite savo namams padovanoti save ir patys nuspręsti, kas namuose turi atsirasti. Apie tai kalbėkite su dizaineriais.

Nebijokite išmesti dovanotų ar savų senienų, kurių tiesiog nekenčiate

Kartais didelę klaidą namuose padarome vien todėl, kad be galo vertiname įvairiausias senienas, kurias mums kažkas padovanojo, atidavė. Gavote keistų dovanų per vestuves, ir dabar jos užima visą sekcijos lentyną? Iš senų senelės namų kažkada pasiėmėte jos sukriošusią kėdę, o dabar gaila išmesti, nors jai vietos namuose nėra? Nemeskite, tačiau dovanokite. Internete paskelbkite, kad atiduodate kažką, ir žmonės patys pas jus atvyks.

Sukurkite akcentinę sieną ar tašką

Kad ir kurio kambario interjerą planuotumėte, o ypač jeigu planuojate svetainės, poilsio erdvės interjerą – sukurkite jam akcentinį tašką ar sieną. Vietą, į kurią žmonės iškart žiūrės ir sukoncetruos dėmesį. Jeigu to nepadarysite, jie žiūrės, kur papuola, ir jūs nesuvaldysite dėmesio, nesukursite tokio įspūdžio, kokį sukurti labiausiai norite. Tekstilę ir audinius pirkite pirmiau dažymo, nes lengviau rasti reikiamus dažus, o ne norimą tekstilę. Meno kūrinius kabinkite tik ant vienos sienos – tegul tai tampa jūsų mini galerija. Pagalvokite, ar kažkam tikrai įdomu, ką kolekcionuojate ir galbūt atsisakysite viešai rodyti savo šampano kamščių kolekciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *