PRP procedūros: ką reikia žinoti?

Su plaukų slinkimu susiduriantys žmonės labai dažnai dėl to pergyvena. Šiuo metu yra daug galimybių kaip situaciją pagerinti, pavyzdžiui, galima rinktis PRP terapiją apie kurią galite sužinoti https://prp-procedura.lt interneto svetainėje. Ką svarbu žinoti apie tokių procedūrų pasirinkimą?

PRP terapija yra trombocitais, kurie išgaunami iš kliento kraujo, turtinga plazma. Tai ypatinga plazma, nes trombocitai pasižymi tokiomis savybėmis, kaip gebėjimas išskirti labai daug biologiškai aktyvių medžiagų, kurios stimuliuoja ląsteles gaminti kolageno skaidulas, o tai padeda odai ir plaukų šaknims. Apie PRP terapijos teigiamą poveikį galima sužinoti iš atliekamų tyrimų.

PRPDažnai galvojama, kad atliks vieną PRP procedūrą ir tuoj pat ataugs visi slenkantys plaukai. Taip tikrai nebus. PRP terapijos poveikį pradėsite pastebėti jau po pirmos procedūros, kai plaukai ims lėčiau slinkti ir po truputį atauginės. Jums reikės daugiau procedūrų, pavyzdžiui, kelių, kad pamatytumėte geriausius rezultatus. Efektas po procedūros bus pastebimas praėjus dviems ar trims savaitėms. Tiesa, jeigu norima pamatyti efektą slenkantiems plaukams, tai reikės laukti gerokai ilgiau t.y. iki 3 mėnesių. Procedūras reikės atlikti reguliariai, pavyzdžiui, kas 3 ar 6 mėnesius. Apie viską, kaip ir ką atlikti reikės sužinoti pas specialistus. Taip pat svarbu žinoti, kad kai kuriais atvejais galima taikyti ir tam tikras papildomas procedūras, kurios leis daug greičiau ataugti plaukams. Pavyzdžiui, galima naudoti PRP terapiją kartu su peptidų injekcijomis. Apie galimas papildomas procedūras bei jų suderinamumą su PRP terapija, galima sužinoti pas specialistus.

Nors kartais gali atrodyti, kad užtenka gerų vitaminų, plaukų kaukių ir šampūnų, tačiau tai nėra tas pats, kas PRP terapija. Moterys išbando labai daug priemonių, tačiau rezultatų tokių nebus, kaip naudojant PRP terapiją. Tai paaiškinama tuo, kad kosmetinės priemonės tik maža dalimi absorbuojasi į plaukų folikulus. Vis dėl to, didelio poveikio jos nepadarys. Tokios paprastos kosmetinės priemonės bus tinkamos tais atvejais, kai norima pagerinti galvos odos higieną ar stiprinti patį plauko stiebą. Priemonių yra daug, tačiau norint didesnio poveikio, reikia kreiptis pas PRP terapijas atliekančius specialistus.

Šiuo metu yra daug PRP terapijas atliekančių specialistų ir jums reikės sužinoti, kurie iš jų tinkamai atlieka šias paslaugas. Pasidomėkite, kurie vertinami klientų ir rinkitės atsakingai. Gerai atliktos PRP proceduros bus tikrai gera investicija į savo grožį bei gerą savijautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *