7 geriausi plaukų tiesintuvai kiekvienam biudžetui

TiesintuvasAr jums baisu pagalvoti, kad dar vieną vakarą teks praleisti su karštomis žnyplėmis ar kankinančiomis šukomis? Ar taip pat atsisakėte savo plaukų įrankių, kai jie nustojo skleisti tą žvangėjimo garsą ir nutilo? Sugrąžinti savo patikimą plaukų tiesintuvą nebus lengva. Šiandien yra tiek daug galimybių ir tai, kas tinka vienam žmogui, nebūtinai tiks kitam. Todėl svarbu, kad tiksliai žinotumėte, ko jums reikia renkantis tinkamą plaukų tiesintuvą. Ieškant geriausio plaukų tiesintuvo reikia nepamiršti daugybės dalykų. Jei naudojote senamadišką plaukų tiesintuvą, tikėtina, kad šis straipsnis jums pravers. Taigi pradėkime. Plauku tiesintuvas už gerą kainą.

Sužinokite apie skirtingų tipų plaukų tiesintuvus

Kai kalbama apie plaukų tiesintuvus, galėsite rasti įvairiausių gaminių. Tačiau prieš eidami toliau, turite žinoti, kokie yra skirtingi plaukų tiesintuvų tipai ir kam kiekvienas jų geriausiai tinka. Štai ką sužinosite toliau. – Keraminiai lygintuvai – šiais lygintuvais puikiai sukuriami glotnūs ir žvilgantys plaukai. Plokštelės pagamintos iš keramikos, kuri puikiai tolygiai paskirsto šilumą. Kadangi keramika yra neporėta, ji neužsikrečia bakterijomis, kaip kitos medžiagos, pavyzdžiui, titanas. – Turmalino lygintuvai – turmalino lygintuvai puikiai tinka žmonėms, kurių plaukai šiurkštūs ir garbanoti. Juose naudojama keramika ir kvarcas, kad sumažintų plaukų garbanojimąsi ir pagerintų jų būklę. – Nano lygintuvai – nano lygintuvai yra naujausia plaukų tiesintuvų technologija. Jie itin lengvi ir nelabai įkaista, todėl idealiai tinka žmonėms, kurių plaukai ploni. – Elektroninės plaukų tiesinimo žnyplės – jose naudojama infraraudonųjų spindulių technologija, kad įkaitintų plaukus iš vidaus į išorę. Tai reiškia, kad sruogos tiesinamos iš vidaus, o išorė išlieka vėsi.

Turmalino lygintuvai

Turmalino lygintuvai puikiai tinka glotniems ir žvilgantiems plaukams sukurti. Plokštelės pagamintos iš keramikos, kuri puikiai tolygiai paskirsto šilumą. Kadangi keramika yra neporėta, joje nesiveisia bakterijos, kaip kitose medžiagose, pavyzdžiui, titano. Šio tipo lygintuvai ypač tinka žmonėms, kurių plaukai šiurkštūs ir garbanoti. Jis veikia mažindamas plaukų garbanojimąsi ir gerindamas jų būklę. Kai kurie modeliai netgi turi antistatines funkcijas, kad plaukai pernelyg nesiveltų. Vienas šio tipo plaukų tiesintuvo trūkumas yra tas, kad ištiesinti plaukus gali užtrukti ilgiau nei kitais būdais. Tačiau tai nėra problema, jei ryte turite papildomo laiko.

Nano lygintuvai

Nano lygintuvai – tai naujausia plaukų tiesintuvų technologija. Jie itin lengvi ir nelabai įkaista, todėl idealiai tinka plonus plaukus turintiems žmonėms. Vienas didelis nano lygintuvų privalumas yra tas, kad juose naudojama tolimųjų infraraudonųjų spindulių technologija, kuri įkaitina plaukus iš vidaus. Tai reiškia, kad sruogos tiesinamos iš vidaus, o išorė išlieka vėsi. Tai reiškia, kad šie lygintuvai nepažeis jūsų plaukų ir nesulaužys jų, kaip kiti variantai. Galite juos naudoti taip dažnai, kaip norite, nesijaudindami dėl savo plaukų sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *