Plaukimas baidarėmis rudens metu. Ar verta?

Nors vandens pramogos Lietuvoje dažniausiai siejamos su šiltuoju metų laiku, tačiau galima džiaugtis, kad ne tik verslininkai siūlo vis daugiau aktyvių pramogų, tačiau taip pat ir žmonės vis dažniau jas išbando. Ne tik vasaromis, tačiau ir vėsesniais laikais. Baidarių nuomotojas teigia, kad rudens metu šio tipo pramogos taip pat yra labai mėgstamos, tad tereikia rasti Jums labiausiai tinkamą vietą ir mėgautis jos malonumais.

Tinkama apranga

Kad ir koks oras yra už lango – svarbiausia tinkama apranga, kuri gali garantuoti, kad pavyks ne tik gerai jaustis, tačiau ir stilingai atrodyti. Juk plaukiant baidarėmis norisi aplinkinius džiuginti savo unikaliu stiliumi, tiesa?

StovyklavimasVėsiuoju metų laiku, kai gana dažnai lyja, reikalinga tinkama apranga, kuri gali garantuoti, kad neperšalsite. Tokiu atveju siūlome rinktis termo aprangą, kuri vadinama geriausia alternatyva ieškantiems saugumo kūnui ir šilumos.

Stovyklavietės dažniausiai būna pritaikytos visiems sezonams, tad rasite vietas, kur galima šiltai leisti naktis. Tačiau plaukimo metu tinkama apranga turėtų būti prioritetas.

Sunkus plaukimas darganotu oru

Ne visada pavyksta suplanuoti išeigines, o kartais paskutinę minutę oras yra ne toks geras kaip kad buvo žadėta. Tokiu atveju reikia įvertinti svarbiausius saugumo reikalavimus. Paprasčiausiai plaukimo metu gali pradėti lyti, gali būti gana prastas oras, galiausiai, didelis vėjas, tad ne tik liemenės, tačiau ir virvės baidarių surišimui labai rekomenduotinos. Žinoma, labai blogu oru net ir nuomotojai neleis Jums plaukti, tačiau jeigu audra užklumpa kelionės metu – tokiu atveju reikalinga didesnė apsauga. Bet kuriuo atveju siūlome kuo greičiau plaukti į krantą, kad būtų galima išvengti nelaimės vandenyje.

Tinkamas maršrutas

Kadangi rudens metu blogo oro tikimybė yra kur kas didesnė nei vasaros sezonu – siūlome rinktis tokį maršrutą, kuris nebūtų per daug sudėtingas. Tokiu atveju galite būti ramus, kad net ir gana prastu oru – plaukimas išliks malonumu, o ne taps darbu.

Baidarių nuomotojas yra visus metus paslaugas teikiantis asmuo. Bent jau dažniausiai. Tad domėkitės kaip yra su plaukimu tokiu atveju, kai oras ne pats geriausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *