Azijos virtuvės skoniai

Azija virtuvėjeNieko nėra blogiau nei tuščias skrandis, o jei viduryje dienos, priartėjus laikui dienos pietums, negali rasti vietos skaniai pavalgyti – nuotaiką galima susigadinti labai greitai. Šiandien straipsnelyje pakalbėsime apie sostinės ir Laikinosios sostinės maitinimo įstaigas, siūlančias Azijos šalių virtuvę. Viena jų – kinu virtuve restoranas „Panda, kita – ypač kokybiškus sushi ir kitus patiekalus gaminantis restoranas Majavi.

Restorano „Panda“ paslaugos ir meniu.

Taigi, restoranas „Panda“ – puikiai tinka mėgstantiems skaniai ir sočiai pavalgyti, praleisti laiką su draugais, kolegomis, pasimėgauti puikia azijietiškos virtuvės tradicija tiek ypatingomis progomis, tiek pietų pertraukos metu. Greitai ir profesionaliai dirbantis personalas visada garantuoja malonų aptarnavimą. Restorano meniu galite rasti daugiau nei šimtą įvairių patiekalų net pačiam išrankiausiam skoniui. Internetiniame restorano puslapyje pateiktas išsamus meniu, kuriame mėgstamus patiekalus galite pasirinkti sėdėdami prie savo kompiuterio ar mobiliojo telefono ir užsisakyti juos į biurą ar namus. Vištienos, kiaulienos, jautienos patiekalai, jūros gėrybės, puikiai paruoštos daržovės garantuos nepamirštamų skonių įvairovę už itin gerą kainą. Pristatomas restoranas siūlo puikias galimybes organizuoti pobūvius, šventes, gedulingus pietus, įmonės vakarus ar konferencijas. Patiekalų ir gėrimų sąrašas nuolat atnaujinamas, gerinamas, siekiama kuo labiau didinti skonių įvairovę. Internetinėje restorano svetainėje taip pat pateikiamas išsamus kinų virtuvės tradicijų aprašas. Vyrauja nuomonė, kad kinai paprastai valgo viską, kas juda ir net tie produktai, kurių vidutinis europietis niekada neįsidėtų į burną, įgauna puikius skonius, kada patiekiami su puikiais Tolimųjų Rytų prieskoniais bei padažais. Grūdinių kultūrų įvairovė, jūros gėrybės, subtiliai ruošiami paukštienos produktai bei, žinoma, unikaliai ruošiami ryžiai – kinų virtuvės pagrindas. Štai, minėta prieskonių įvairovė žavi viso pasaulio gurmanus. Didele dalimi tradicinių kinų virtuvės prieskonių yra gardinami ir Panda restorano patiekalai. Kinu virtuve dar prieš gerus penkiolika metų Lietuvoje nebuvo labai populiari, tuo tarpu šiandien yra ypač mėgstama ir dažnai lankoma Lietuvos gurmanų. Nereikia stebėti puikia kinų virtuvės tradicija – juk kinų patiekalai populiarūs visame pasaulyje, parduodami ir valgomi masiškai, yra vertinami įvairių tautų gurmanų. Kaune įrengti kinų restoranai sukurti remiantis giliomis kinų virtuvės tradicijomis. Patiekalų gamybos procesams vadovauja kinų virtuvės meistrai, kurie labiausiai vertina jų krašto maisto gaminimo autentiką. Ne paslaptis, kad Kinija mums, lietuviams, dar ir šiandien atrodo tolima ir nepažinta, todėl būtent per nacionalinę kinų virtuvę mums suteikiama galimybė prisiliesti ir prie seniausią istoriją ir kultūrą turinčios šalies tradicijų.

Majavi – skanus malonumas

Iš arti pažvelkime ir į kitą šaunų restoraną, kuris įsikūręs Vilniuje. Tai taip pat azijietiška kultūra dvelkiantis Majavi, siūlantis nepaprasto skoio sushi bei grilio patiekalus. Tai puiki vieta netoli pačios miesto širdies, kur neapsiriksite atėję pavalgyti dienos pietų su kolegomis, vakarodami su draugais. Restoranas taip pat padės jums suorganizuoti furšetus, banketus, didesnes įmonės šventes ar gedulingus pietus. Plataus maisto meniu įvairovė padės jums išsirinkti geriausią sprendimą bet kuriai progai. Šventėms ir vakarėliams Majavi komanda padės jums išsirinkti reikiamą muziką, puikiai aptarnaus jūsų svečius. Jeigu planuojate rengti bernvakarį, mergvakarį, šimtadienį ar tiesiog linksmą gimtadienį ir nežinote, kur geriausia būtų perkelti vakarinę dalį – Majavi tam be abejonės puikiai tiks. Internetinėje restorano svetainėje pateikiamas spalvingas foto albumas, kuriame galite susipažinti ir su jaukia restorano aplinka, ir su patiekalų įvairove. Mahavi – skaniausi sushi vilnius. Nesvarbu, kinu virtuve, japonų, kaukaziečių ar korėjiečių virtuvė jums skaniausia, apsilankę minėtose maitinimo įstaigose tikrai nenusivilsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *