Kaip planuoti plaukimą baidarėmis Vokės upe?

Šiuo metu baidarės nuomojamos skirtingiems maršrutams. Jeigu jus domina kokias baidares Vilniuje galima išsinuomoti, tai pirmiausia pradėkite nuo maršruto pasirinkimo. Vienas iš siūlomų yra plaukimas Vokės upe. Kaip suplanuoti plaukimą šia upe?

Kelionės baidarėmisPirmiausia reikia surasti tinkamus baidarių nuomotojus, kurie siūlo išsinuomoti baidares. Šiuo metu baidarės Vokė siūlomos ne vieno baidarių nuomotojo, todėl rinktis turėsite iš ko. Peržiūrėkite skirtingus pasiūlymus ir atidžiai skaitykite nuomos sąlygas, peržiūrėkite kainas ir būtinai įsitikinkite, kad baidarių nuomotojai veiklą vykdytų legaliai ir turėtų patirties šiuose darbuose. Tai jums padės išsirinkti geriausius pasiūlymus. Labai praverčia sužinoti pas pažįstamus, draugus, darbo kolegas ir pan., galbūt jie gali pasiūlyti tinkamus baidarių nuomotojus, kurie puikiai organizavo jų plaukimą. Jei tokių atsiliepimų ir rekomendacijų nepavyks rasti, tai galima ieškoti internete.

Kiekvienas žmogus, kuris nori plaukti Vokės upe turi peržiūrėti informaciją, kurią pateikia apie plaukimą šia upe. Taip pat peržiūrėkite ir nuotraukas, kad galėtumėte įsitikinti, kad jums tikrai tinka šis maršrutas. Tai dar ne viskas. Ieškant tinkamo maršruto reikia viską labai atidžiai peržiūrėti. Plaukimas Vokės upe yra dažnai pamirštamas, todėl jis nėra toks populiarus kaip, pavyzdžiui, plaukimas Vilnelės ar Neries upėmis. Tai tikrai nereiškia to, kad šios upės nereikia rinktis. Tai labai geras pasirinkimas ir tikrai nepelnytai užmirštas. Čia galima rinktis skirtingos trukmės plaukimus. Ką reikia apie tai žinoti?

Jeigu jus domina kokias baidares Vilniuje galima išsinuomoti plaukiant Vokės upe, tai galima surasti skirtingus pasiūlymus. Rekomenduojama rinktis saugias ir komfortiškas. O renkantis maršrutą reikia nuspręsti, kiek laiko norite plaukti ir ką pamatyti. Šiuo metu baidarės Vokė siūlomos vienos dienos nuomai arba galima rinktis ir ilgesnės trukmės plaukimą. Galima rinktis kelių valandų trukmės plaukimą, kuris prasideda nuo Mūrinės Vokės ir baigiasi ties Neries santaka. Tai maždaug dešimties kilometrų plaukimas, kurio metu galėsite stebėti gražius gamtos vaizdus. Taip pat galima rekomenduoti plaukimą nuo Senojo Gardino plento ir plaukti iki Neries santakos. Tai ilgesnis maršrutas. Galima rinktis ir dar ilgesnius.

Jeigu norite ramaus plaukimo ir mažiau plaukiančių baidarininkų sutikti plaukimo metu, tai Vokės upė yra puikus pasirinkimas. Tai nėra populiarus plaukimas, tačiau puikiai tiks ramybės ir gražios gamtos pasiilgusiems žmonėms. Neabejokite, tai tikrai geras pasirinkimas dėl kurio tikrai nesigailėsite. Pasirinkite tinkamą maršrutą plaukimui Vokės upe ir rezervuokite laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *