Ką padovanoti mergaitei?

Išrinkti dovaną mergaitei – ne taip ir sudėtinga, ypač jei žinote, kokie žaislai šiandien geidžiamiausi ir labiausiai traukia vaikų žvilgsnius. Straipsnyje pasidalinsime keliomis idėjomis, ką galima padovanoti mergaitėms ir paminėsime kelis žaislus, kurie jau nebe tokie patrauklūs šiuolaikiniams vaikams.

Monster high lėlės

Itin populiarios šiandien – Monster high lėlės. Jos – ne tik ypatingos išvaizdos, tačiau ir itin kokybiškos, pagamintos iš sertifikuotų, nepavojingų vaikams medžiagų. Šios lėlytės patraukia kiekvienos jau paaugusios mergaitės dėmesį. Bene populiariausia kolekcija – 2010-aisiais sukurta „Monstrų vidurinė“, kurioje yra 4 įspūdingos lėlytės: Drakula, Vilkolakė, Frankenšteinė ir Mėlynoji Lagūna. Taip pat kiekviena kolekcijos lėlytė turi ir savo gyvūną – šunį, šikšnosparnį, žuvį, katę, gyvatę ar žiurkę. Perkant lėlytes, jos turės ir įvairių priedų – drabužėlių, aksesuarų ir t. t.

Žaislų kolekcijos

Dovana mergaiteiPastaraisiais metais pastebimas žaislų kolekcijų populiarumas. Viena populiariausių – tai „Sylvanian Families“ šeimynėlė. Tai maži žaisliukai žvėreliai, aprengti drabužėliais ir gyvenantys namuose su baldais, šviestuvais, laiptais ir kita įranga. Galima įsigyti mažų voveriukų, aviukų, pelyčių ir kitų gyvūnėlių šeimynas, namus, automobilius ir visa, kas imituoja tikrą gyvenimą ir jame naudojamus daiktus. Žaidžiant tokiais žaislais, lavinamas vaikų kūrybiškumas, jie mokomi tvarkos ir disciplinos. Ilgainiui vaikai ir jų tėvai įgauna azarto ir ima gausinti „Sylvanian Families“ kolekciją – įsigijus namą, reikia įrengti kambarėlius, pirkti baldus ir techniką. Taigi, tikėtina, padovanoję vaikučiui kurį nors kolekcijos atributą, artimiausius kelerius metus idėjų mergaitės Kalėdų ir gimtadienio dovanoms tikrai nepristingsite.

Kūrybiniai žaislai

2 metų ir vyresniems vaikams puikiausia dovana – įvairūs kūrybiniai žaislai: dėlionės, konstruktoriai, lipdymo rinkiniai ir t. t. Populiariausi vis dar išlieka „Lego“ konstruktoriai, leidžiantys sukurti įspūdingus statinius, transporto priemones ar gyvūnų, žmogeliukų figūrėles. Stebina ir dėlionių gausa – nuo paprastų kartoninių iki 3D dėlionių. Pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo ir „Play doh“ kūrybiniai modelino rinkiniai. Modelinas – panaši į plastiliną minkšta medžiaga, iš kurios galima lipdyti pačias įvairiausias figūrėles. Tėvai mielai savo atžaloms perka ir kinetinio smėlio rinkinius. Kinetinis smėlis patogus tuo, kad neišsibarsto kaip įprastas, yra minkštas ir plastiškas.

Lėlės barbės – ar jos vis dar populiarios?

Šiandien populiarios įvairios lėlės, tačiau mergaitės vis dažniau renkasi ne tradicines barbes, o didesnes lėles, kurioms gali šukuoti plaukus, kurias gali padažyti ir visaip kitaip papuošti. Mergaitėms labai patinka ir lėlės kūdikiai, kurios verkia, kalba, kurias galima maitinti, sodinti ant puoduko ir pakeisti joms sauskelnes. Perkant lėles kūdikius, drauge galima įsigyti ir visą reikalingą atributiką – buteliukus, čiulptukus, drabužėlius. Taigi vienareikšmiškai tarp mergaičių vis dar populiariausi žaislai – lėlės, tačiau nebe barbės. Darkart galima paminėti ir straipsnio pradžioje aptartas Monster high lėles. Žaislų rinka labai imli reklamai – populiariausios ir madingiausios čia tos lėlės, kurios plačiai reklamuojamos, ypač per televiziją.

Minkšti žaislai

Minkšti pliušiniai žaislai vis dar gausiai puošia parduotuvių ir vaikų kambarių lentynas, tačiau jie vaikams nėra įdomūs, nes neteikia daug žaidimo galimybių. Pliušinius žaislus vaikai dažniausiai paverčia „miego draugais“, lydinčiais į sapnų karalystę, tačiau dienos žaidimų metu pasitelkia daugiau kūrybinių galimybių teikiančius žaislus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *