Linksma vaikų poilsio stovykla

Vaikų poilsio stovyklosMūsų stovyklą puikiai žino visi. Visi būsimi mažieji stovyklautojai turi nors kartą apsilankyti mūsų stovykloje nesvarbu ar vieni ar su tėvais. Kadangi vaikų poilsio stovykla sudaro puikias sąlygas, kad vaikai galėtų tinkamai pailsėti ir linksmai praleistų laiką. Stovyklos metu visada bus vykdoma aktyvi veikla, kadangi čia yra šaudymas iš lanko, dviračiai, šokiai, dainavimas, fotografavimas, irklavimas ir daug kitų užsiėmimų kur sau tinkamą veiklą galės rasti kiekvienas vaikas. Jei jūs meili tėveliai nežinote kaip tinkamai vaiką užimti vasaros laikotarpiu, kad jis nuolat nebūtų prie kompiuterio ir nesišlaistytu gatvėmis tokiu atveju poilsio stovykla yra tinkama išeitis iš šios padėties, kadangi čia yra sudarytos visos sąlygos patogiam jūsų vaiko poilsiui gamtoje. Galbūt šioje stovykloje bus atskleisti jūsų vaiko nauji gabumai ir jis įgyvendins ne vieną savo norą, kurio jam nepavyko įgyvendinti namuose. Mažieji stovyklautojai galės aktyviai sportuoti ir mėgautis gamta, bei grynu oru. Kas gali būti geriau? Tai žinodami visi tėvai nesijaudins dėl savo vaikų, kadangi žinos jog jų vaikai puikiai leidžia laiką, o juos prižiūri patikimi stovyklų vadovai. Jūsų vaikai bus pamaitinti ir visada tinkamai prižiūrėti.

Stovykla yra įsikūrusi šalia Nemuno kranto kur yra tiesiog nepakartojama gamta ir ramybė. Vaikų poilsio stovykla tai visada yra linksma ir įdomu, čia vyksta daugybė įvairiausių renginių ir užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams. Čia vyksta daugybė įvairiausių sporto renginių, kurie visada vyksta įdomiai ir azartiškai. Vaikai dalyvauja ne tik individualiose, tačiau ir komandinėse sporto šakose. Taip pat vyksta miško šventė, Neptūno šventė ir šokių vakarai. Vaikų poilsio stovykloje vaikai vakarus galės jaukiai praleisti prie laužo ir aktyviai sportas įvairias sporto šakas, tai tenisas, futbolas, krepšinis, stalo tenisas, tinklinis ir kita. Vaikai į šią stovyklą yra priimami nuo 6-17 metų amžiaus. Stovyklautojai galės linksmai leisti laiką net 10 dienų. Bus teikiamas maitinimas ir net 4 kartus per dieną. taigi jūsų vaikas tikrai neliks nevalgęs, na nebent pats to norės. Taip pat stovykloje visada dirba medikai jei mūsų mažieji stovyklautojai staiga sunegaluotu. Mes jums garantuojame, kad šios stovyklos jūsų vaikas nepamirš ilgą laiką ir galbūt net visą gyvenimą, kadangi tai yra linksmybės ir neišdildomos emocijos, kurias gaus jūsų vaikas. Ramybė, gamta ir sportas tai yra visi komponentai, kuriais galės mėgautis vaikai.

Vienas komentarats

  1. Ineta

    Mano vaikas vyko į panašią stovyklą ir liko labai patenkintas. Grįžo su gera nuotaika ir naujais pomėgiais, vienas iš jų sportas. Tuo labai džiaugiuosi, tad teko vesti į sporto treniruotes vaikams ir dabar reguliariai sportuoja. Tad stovykla gali suformuoti labai gerus įpročius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *