Kaip atrodo langai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų?

LangaiGalvodami apie patikimus langus, rinkitės žinomą ir rinkoje vertinamą gamintoją. Natūralu, kad langai pagaminti iš kokybiškų medžiagų reikalaus gana didelių investicijų. Taip yra todėl, kad konstrukcijų gamybai naudojamos tik patikimos, bandymais patikrintos medžiagos. Deja, pigesni analogai negali užtikrinti nei pageidaujamos kokybės, nei ilgaamžiškumo.

Itin plati langų pasiūla apsunkina pasirinkimo galimybes – kaip žinoti, kurie langai yra optimaliausias pasirinkimas konkrečiu atveju? Norime padėti jums apsipręsti, todėl pateikiame medinių, aliumininių ir plastikinių langų privalumus bei trūkumus. Tiesa, individualioje situacijoje būtina įvertinti ir kitus konstrukcinius langų sprendimus, pvz., atsparumą įsilaužimui, šviesos laidumą ir t. t.

Medinių langų privalumai ir trūkumai

Mediniai langai vertinami dėl savo natūralumo. Medis suteikia daugiau jaukumo ir šilumos. Vienas svarbiausių šio pasirinkimo privalumų – medžio ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Tokie langai užtikrina efektyvią garso ir šilumos izoliaciją. Deja, šis sprendimas reikalauja itin didelių išlaidų. Jei norite džiaugtis išties kokybiškais mediniais langais, šiam tikslui rekomenduojame iš anksto taupyti. Be to, medinės konstrukcijos reikalauja daugiau priežiūros ir reguliarių atnaujinimo darbų. Lyginant su plastikiniais langais, medis yra mažiau atsparus drėgmei.

Aliuminio langų privalumai ir trūkumai

Aliuminio langai vertinami dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo ir solidžios išvaizdos. Šios konstrukcijos yra elegancijos simbolis. Tai ekologiška ir drėgmei atspari medžiaga, kuri gali būti naudojama daugybę metų. Langai nereikalauja sudėtingos priežiūros ir gali būti pritaikyti nestandartinių matmenų angoms, kas yra itin pravartu dirbant su unikaliais konstrukciniais sprendimais. Iš kitos pusės, aliuminio langai yra brangesni už kitų tipų langus. Taip pat, jei nėra specialaus terminio intarpo, konstrukcijų šiluminė izoliacija bus nepakankama, todėl žiemos metu jausite diskomfortą.

Plastikinių langų privalumai ir trūkumai

Vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų – praktiški ir kokybiški plastikiniai langai. Šios konstrukcijos pasižymi optimaliu kainos ir kokybės santykiu, nereikalauja didelių investicijų, pasižymi gera šilumos izoliacija ir atsparumu drėgmei. Aukštos kokybės gamybinės medžiagos užtikrina langų ekologiškumą, nereikalauja ypatingos priežiūros ar atnaujinimo darbų. Be to, atsižvelgiant į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, klientams siūlomas itin platus konstrukcijų spalvų pasirinkimas (daugiau apie plastikinius langus skaitykite čia). Tiesa, vertinant plastiko privalumus, nereikėtų pamiršti ir blogosios pusės. Paprastai šis sprendimas siejamas su trumpesne langų eksploatacija ir mažesniu tvirtumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *