Kokios prekės šunims yra reikalingos?

Šunų savininkai žino, kad šunims reikia daug įvairių prekių, todėl renkantis susiduria su daug klausimų. Vienas iš jų – ar reikalingi skanėstai šunims? O ar būtini šunų žaislai ir drabužiai? Kokį maistą pirkti? Ir tai tik maža dalis klausimų į kuriuos šunų savininkai ieško atsakymų.

VeterinarijaVisas prekes šunims galima suskirstyti į būtinus ir nebūtinus. Žinoma, kad būtinus reikia pirkti. Tai šunims skirtas maistas, vitaminai, priežiūros priemonės ir miegui skirti guoliai ar nameliai. Daugiausia klausimų kelia maisto pasirinkimas, nes gamintojai siūlo įvairų maistą. Dažniausiai galima pamatyti didelį pasirinkimą sauso maisto. Taip pat populiarus konservuotas maistas. Kiti pasirinkimai, pavyzdžiui RAW maitinimas mėsa ir subproduktais, pasirenkami rečiau. Kalbant apie parduotuvėse parduodamus sausus ir konservuotus maistus, reikia žinoti, kad jie skirstomi pagal kategorijas. Pats prasčiausias – ekonominės klasės, kuris sudėtyje neturi daug naudingų medžiagų ir dažniausiai parduodamas daugelyje prekybos vietų, pavyzdžiui, maisto prekių parduotuvėse. Norintys tausoti augintinio sveikatą turėtų rinktis taip vadinamos “Premium” arba “Super Premium” klasės maistą. Žinoma, pats kokybiškiausias yra “Super Premium”, tačiau jo kaina didesnė, nei kitų maistų. Todėl reikia gerai pagalvoti ką norite rinktis iš jų.

Prie būtinų pirkinių reikia priskirti ir vitaminus bei priežiūros priemones. Vitaminus reikėtų rinktis su veterinaro pagalba. Kitas pirkinys, tai priežiūros priemonės. Jos parenkamos pagal šuns kailio ypatumus, kuomet renkamasis šampūnas ir kitos priemonės skirtos kailio priežiūrai. Tuo tarpu ausims, nagams ir dantims skirtos priemonės yra visos panašios, skiriasi tik kainos ir gamintojai. Taip pat reikia pasirūpinti tokiais būtinais pirkiniais, kaip šuns guolis, narvas, jei tokio reikia, transportavimo priemonės ir pan.

Prie nebūtinų pirkinių sąrašo reikia priskirti tokius daiktus kaip skanėstai šunims ir rūbai. Žinoma, yra veislių, kurioms reikia rūbelių, tačiau tikrai ne visiems. Skanėstai nėra būtini, tačiau, jei turima pinigų, tai galima retkarčiais nupirkti ir palepinti savo augintinį.

Tuo tarpu šunų žaislai taip pat yra svarstytinas klausimas. Kaip ir nėra būtini, tačiau reikalingi norint šunį užimti. Tiesa, juos rinktis reikia pagal šuns amžių ir dydį, nes per maži žaisliukai gali būti praryti. Be to, svarbu rinktis kokybiškus žaislus, kad jie nepakenktų augintinio sveikatai ar nesukeltų pavojaus gyvybei. Kiekvienas šuns savininkas turi gerai pagalvoti, kokie daiktai ir pirkiniai yra tikrai būtini šuniui, o kurie – ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *