Pilni krautuvai daiktų

Krautuvai daiktamsIšsikraustėme iš senojo namo, o kartu su mumis išvažiavo ir pilnut pilnutėliai krautuvai daiktų. Tiek visko užgyvenome, kiek turbūt užgyvena ir kiekvienas žmogus, kuris vis dar turi nemažai sovietinių šaknų. Tačiau jų nereikia gėdytis, kad jau gimėme ir augome tokioje visuomenėje, tai ir dabar tokioje esame. Kaip bebūtų, iškraustyti namus nebuvo lengva. Buvo sutarta, kad juos naujiesiems šeimininkams perleisime visiškai švarius, tuščius, be jokių nereikalingų šiukšlynų ir kokių nors kitokių neigiamų nesąmonių. Taigi, kaip dabar atrodo tie namai, ir ką tie krautuvai išvežė?

Metalo laužas

Pirmiausiai krautuvai buvo atvaryti tam, kad surinktų metalo laužą. Nepaminėjau, bet be puikaus namo dar buvo ir puikus garažas. Jame tėtis buvo sukrovęs tiesiog visą savo gyvenimą. Keista suprasti, kad daugiau niekada ten neisiu pažiūrėti, kaip jis taiso savo automobilio arba motociklo. Visi jo draugai galėdavo atvykti ir paprašyti pasiskolinti kokį įrankį. Arba kokią nors detalę gauti, pakeisti, nusipirkti. Ten turbūt buvo visko – pradedant traktorių priekabomis, baigiant kombainų padangomis. Visgi dabar labai daug to garažo tūrio buvo priskirta tiesiog metalo laužui ir su krautuvu iškelta į priekabas bei išvežta į specialias atliekų sunaikinimo aikšteles. Tai nebuvo sunkus darbas, tačiau dabar jau viskas aišku, kodėl taip ilgai ten nebūdavo, kur pasidėti dviračio – juk tikrai nebuvo vietos.

Seni drabužiai

Namuose atskirą priekabą teko išvežti su senais drabužiais. Būtent jų čia buvo prikaupta gerokai daugiau nei vienai šeimai reikia per visą ar net kelis gyvenimus. Viską išvežėme ten, kur galėjome atiduoti kažkokiems žmonėms, kurie neturėjo dar kažko patys savo. Taigi, su tais senais drabužiais atsisveikinome, o dabar jau džiaugiamės, kad kai kurie, patys seniausi, šiais laikais netgi jau yra ir vėl madingi. Žinote tą posakį, kad mada eina ratu? Tai ji tikrai būtent taip ir eina, ne kitaip. Dėl to tie rūbai ir yra madingi, krautuvas juos jau pakėlė.

Geri ir nebegeri daiktai

Visa kita buvo skirstoma į tai, kam dar gali būti naudinga ir tai, ko iš tiesų dabar arba po pusmečio nebereikės. Taigi, mums pasirodė reikalinga tam tikra buitinė technika, dar keli baldai. Bet visa kita – tik be reikalo užima vietą. Taigi, atsisveikinome su senais daiktais be gailesčio, ir dabar jau laukiame, kaip reaguos naujieji pirkėjai, pamatę ištuštintą namą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *