Ko reikia metalo lankstymui?

Dažniausiai toks darbas kaip metalo lankstymas atliekamas tik profesionalų, pas kuriuos yra geros galbūt Aplametastaklės, visos reikiamos priemonės. Jeigu ir jūs galvojate apie metalo ar skardų lankstymą, pjovimą, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus, kurių tikrai prireiks.

Tinkamos staklės

Visų pirma, pagrindiniai įrankiai, su kiuriais dirbsite, bus Aplameta staklės, arba kitų gamintojų. Tačiau svarbiausia, kad jos būtų profesionalios ir specializuotos staklės, skirtos ne kažkam kitam, o būtent metalo apdirbimui. Metalas yra sunki medžiaga, kurios negali tiesiog rankomis apdirbti. Reikia ir specialių pjovimo įrankių, ir to, kas gali įkaitinti, jeigu iš metalo kažkas liejama. Tad norint pradėti tokį verslą su metalo staklėmis, reikia labai gerai pagalvoti apie tai.

Tinkamas transportas ir patalpos

Profesionalios staklėsTaip pat verta mąstyti ir apie tinkamą transportą. Jeigu teks dirbti su metalu, aišku, reikės vežioti tiek jo gaminius, tiek žaliavas. Gali tekti vežti ir labai didelius produktus, tarkime metalines dideles sijas ar kitokias konstrukcijas, reikalingas statybose. Perdangas, pastolius ir kitokius metalo dalykus. Tad tokiai įmonei, kuri nori užsiimti su metalu, reikia turėti specializuotą transportą. Tai gali būti speciali didelė priekaba, gali reikėti net ir keltuvo, kadangi ne juokai yra atkelti dideles metalo konstrukcijas. Priklausomai nuo darbų pobūdžio, labiau apsimokėti gali turėti savo transportą arba būti sudarius sutartį su kažkuo, kad nuomotų, paskolintų, atliktų kai kuriuos vežimo darbus.

Saugumo priemonės

Dar vieni labai svarbūs dalykai yra specialios saugumo priemonės, su kuriomis turi dirbti kiekvienas, kas eis prie tų metalo. Metalinės konstrukcijos, be abejo, bus labai sunkios, ir bus itin svarbu padaryti taip, kad niekas su jomis nesusižeistų. Nors darbų saugos bando laikytis visi, tačiau vis nuskamba žinia apie kur nors darbuose prispaudžiamus, sulaužomus ar sukapojamus įrenginių žmones. Tad pirmiausia žmonės, kurie dirbs su tomis staklėmis, turės labai gerai mokėti tą daryti. O taip pat reikės turėti geras darbines pirštines, specialią aprangą, šalmą ir akinius. Ir svarbiausia – batus su specialiomis metalinėmis apsaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *