Nekilnojamas turtas Vilniuje ar mažame mieste: kas geriau?

NT VilniusJei galvojate apie nekilnojamąjį turtą, turite priimti racionaliausią ir jūsų atveju palankiausią sprendimą – juk namus perkame ne vieneriems metams, be to, naujas būstas gali visiškai pakeisti jūsų kasdienę rutiną ir įpročius. Šiuo metu didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia nekilnojamas turtas Vilniuje, tačiau NT specialistai ragina nepamiršti ir gyvenimo provincijoje ar priemiestyje privalumų. Abu sprendimai turi savų pliusų ir minusų, todėl neskubėkite ir pagalvokite, kuris variantas atitiks jūsų išsikeltus prioritetus.

Gyvenimo didmiestyje privalumai ir trūkumai

Gyvenimas didmiestyje siejamas su aukštesne gyvenimo kokybe, spartesniu ritmu, geresnėmis darbo galimybėmis. Didmiestis atitinka jaunų ir aktyvių žmonių poreikius, ieškančių gerai apmokamo darbo, patogumų, papildomos veiklos ir pramogų. Gyvendami Vilniuje turite galimybę susipažinti su daug skirtingų žmonių, dalyvauti miesto šventėse ir judėti amžinai užimto didmiesčio ritmu. Ieškantiems ramybės Vilniuje, siūlomi šiuolaikiški miegamuosiuose rajonuose įrengti daugiabučiai, atitinkantys jaunų šeimų poreikius. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems patogiai nuvykti į darbą, mokyklą, prekybos centrą ar kitas dažnai lankomas vietas ir sugrįžti į jaukią, saugią ir ramią kaimynystę. Iš kitos pusės, gyvenimas didmiestyje reikalauja gana didelių išlaidų – nekilnojamas turtas kainuoja itin daug, todėl paprastai tenka prašyti banko paskolos. Be to, savos kainos reikalauja ir kasdienis važinėjimas į darbą ar pamėgtas pramogų vietas. Galiausiai, didmiestyje sunkiau džiaugtis ramybe, grožėtis žvaigždėtu dangumi ir mėgautis grynu oru.

Gyvenimo provincijoje privalumai ir trūkumai

Gyvenimas priemiestyje ar provincijoje suprantamas kaip finansiškai optimalesnis sprendimas – paprastai tiek būsto nuoma, tiek nuosavo nekilnojamojo turto įsigijimas reikalauja mažesnių investicijų. Kiti privalumai: mažesnės transporto spūstys, saugesnė aplinka, gerai žinoma kaimynystė. Paprastai žmonės, gyvenantys mažesniuose miesteliuose, renkasi būvimą šalia artimųjų, tėvų ir senelių, todėl šiuo atveju būtina kalbėti apie darnos ir bendrumo jausmą. Iš kitos pusės, čia kur kas sunkiau surasti gerai apmokamą darbą. Dar viena problema – mažesnis pramogų pasirinkimas, kas gali tapti sunkiai pakeliama našta jaunam ar aktyvų gyvenimą mėgstančiam žmogui.

Profesionalų pagalba

Kad priimtumėte optimaliausią sprendimą konkrečiu atveju, skirkite laiko visų galimybių įvertinimui. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasikalbėkite su nekilnojamojo turto ekspertais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės racionaliai įvertinti savo finansines galimybes. Jei neturite laiko būsto paieškai, pasirašykite sutartį su NT brokeriais, kurie, įvertinę jūsų lūkesčius ir pageidavimus, atrinks konkrečiai jums aktualiausius nekilnojamojo turto pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *