Bankas VS Greitasis kreditas

KreditaiPrireikus pinigų dažniausiai pradedame nebematyti saulės, kadangi per daug susikoncentruojame tiek mintimis, iš kur jų būtų galima gauti. Yra labai daug skirtingų priežasčių, kodėl mes nebegebame patenkinti savo poreikių. Nuo to dažniausiai priklauso ir faktas iš kur yra geriausia skolintis.

Kreditai internetu yra bene vienas iš dažniausių pasirinkimų. Paprasčiausiai, tai labai patrauklus būdas gauti reikiamą pinigų sumą:

 • Labai greitai (dažniausiai per 24 valandas).
 • Labai paprastai (viską galima atlikti internetu arba telefonu).
 • Be jokių problemų (nereikia užstato, laiduotojo ar panašiai).

Tokie veiksniai lemia, kad kreditai internetu yra taip dažnai pasirenkami. Visgi, atsiranda žmonių kurie tikina, kad greitieji kreditai nėra pats geriausias pasirinkimas, kokį tik galima įvertinti. Tokiu atveju labai svarbu apsvarstyti, kokios yra tolimesnės alternatyvos. Štai bankai – tikrai labai dažnas pasirinkimas. tačiau dažniausiai palyginus su greitaisiais kreditais gana greitai išsiskiria pagrindiniai skirtumai kurie ir lemia, jog greitukai šioje dvikovoje paprasčiausiai laimi.

Bankų teikiamos paslaugos

Bankais dažniausiai pasikliaujama tuomet, kai norima gauti gana didelę pinigų sumą. Įprastoms ir kasdienėms išlaidoms padengti dažniausiai nesikreipiama į tokio pobūdžio institucijos. Juolab, norint pasiskolinti iš bankų yra kur kas daugiau sąlygų, kurių neatitikus nepavyktų patenkinti savo piniginės poreikių.

 • Privalu turėti užstatą, kuriuos garantuojama, kad pasiskolinta pinigų suma bus grąžinta. Dažniausiai prašoma nekilnojamojo turto arba labai brangios markės automobilio. Žinoma, galima skolintis iki tam tikro procento užstato vertės. Žiūrima į tai, kokias pajamas gauna asmuo.
 • Taip taip. Labai svarbu ir ta, kad asmuo gautų reguliarias pajamas. Įvairios socialinės pašalpos nesiskaito. Šiuo atveju kalbame tik apie tuos žmones, kurie turi darbą.
 • Svarbu turėti ir laiduotoją. T.y. asmenį, kuris patvirtina, kad asmuo tikrai gali grąžinti pasiskolintą pinigų sumą.

Greitieji kreditai ir jų nauda

Štai kreditai internetu, kaip jau minėjome anksčiau, gaunami kur kas efektyvesnėmis priemonėmis. Akivaizdu, kad tai yra pats geriausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą. Kadangi Lietuvoje yra gana daug kompanijų kurios siūlo tokio pobūdžio paslaugą, mes jums rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus kriterijus, kurie padės kur kas greičiau ir kokybiškiau pasiekti norimą rezultatą. Atsakykite sau į kelis klausimus, kurių apsvarstymas padės suvokti, kuri kompanija jums labiausiai tinka.

 • Ar tai pati pirma jūsų paskola?
 • Kokio dydžio sumos reikia?
 • Ar turite pastovų darbą?
 • Ar norite pasiskolinti su užstato galimybe?
 • Per kiek laiko planuojate pinigus grąžinti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *