Kaip gauti kreditą

KreditaiVisi žinome, kad greitieji kreditai jau tapę savotišku varomuoju varikliu daugybei lietuvių. Tai galimybė lengviau gauti pinigų, nei skolinantis iš banko. Aš taip pat nutariau savo kailiu išbandyti šią paslaugą. Visada galima pamatyti įvairių aprašymų, kur ir kaip reikia gauti kreditą. Tačiau aš išbandžiau ir dabar pasakysiu, kiek ta teorija atitinka praktiką.

Apie greitumą ir „čia ir dabar“

Žinoma, kad vienas pagrindinių veiksnių, kodėl tokie vartojimo kreditai yra nežmoniškai populiarūs, tai yra tikrai greitas tempas, per kurį gali visgi gauti tuos pinigus, kurių labai reikia. Tačiau man tas tempas užstrigo vien dėl to, kad turiu labai lėtą internetą. Nemaloniausia buvo, kai jau užpildžiau visas registracijos formas, o tada internetas paprasčiausiai pradingo į savo juodąją skylę nusitempdamas ir visa tai, ką buvau ten surašiusi. Taigi, čia buvo aišku mano pačios asmeninės problemos, o ne kredito teikėjo. Visgi, būčiau šiek tiek laimingesnė, jeigu tai nebūtų man nutikę. Vėliau paaiškėjo, kad tas visas paraiškas tikrai galima teikti naktį, tačiau jie turi tam tikrą savo darbo laiką. Kad ir labai ilgos tos jų darbo valandos, bet iš tiesų kredito kaip ir negali gauti absoliučiai bet kada. Nes kartais tiesiog jie miega, kaip ir visi normalūs žmonės. Gal ir geriau, tada mažiau skubotų, neapgalvotų sprendimų. Aš, aišku, ir nesikėsinau į juos vidurį nakties, tačiau buvo savaitgalis ir jau po darbo laiko. Visa kita iš tiesų truko labai greitai.

Klaidūs pasiūlymai

Vienas dalykas, kurio ir reikia visgi tikėtis, tai yra painiava. Kai matai visur skelbimus, plakatus, reklamas, rėkiančius, kad greitieji kreditai suteikiami labai lengvai, paprastai ir greitai, tai visgi turi tikėtis ir kažko daugiau, kad gal visgi viskas vyksta ne taip jau paprastai. Tikra tiesa. Daugiausiai painiavos patyriau ieškodama kompanijos, iš kurios tikrai norėčiau skolintis. Mat tam, kad gautum tą kreditą, pirma turi žinoti, iš ko skoliniesi. Mane tiesiog pribloškė gausa kompanijų siūlančių gauti kreditą būtent iš jų. Iš tiesų tie greitieji kreditai tapę virusu, jeigu tiek daug yra fondų, skolinančių, matyt, tai tikrai apsimoka. Daugiau klaidinančios informacijos buvo pas tuos skolintojus, kurie taikė visokias akcijas. Tada mana asmeniškai buvo sunkoka susiskaičiuoti, kuris greitas kreditas pigiau kainuoja, koks yra palūkanų normos koeficientas, ir taip toliau. Taigi, šiek tiek painiavos buvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *