Pradedančiųjų žvakių gamybos vadovas: kaip pasigaminti vaško žvakes

Ko reikės žvakėms gaminti?

– Vaškas – vaškas bus jūsų žvakių pagrindas, todėl svarbu žinoti, kokį vašką naudosite. Yra įvairių rūšių vaško, todėl svarbu žinoti, kokį vašką naudosite. Yra įvairių rūšių vaško, tačiau mūsų pavyzdyje naudosime parafino vašką

– Parafino vaškas yra šalutinis naftos produktas, ir tai yra dažniausiai žvakėms naudojamas vaško tipas. Jis nebrangus ir lengvai randamas daugumoje amatininkų parduotuvių.

– Spalva – vaškui dažyti galite naudoti bet kokios spalvos dažus. Lengviausias ir saugiausias būdas nuspalvinti vašką – naudoti skystus maistinius dažus. Savo žvakių dizainui galite naudoti bet kokią jums patinkančią spalvą, tačiau paprastai jos dažomos raudona arba geltona spalva.

– Forma – žvakėms formuoti reikia formos. Galite rinktis bet kokias jums patinkančias formas, tačiau paprastai jos formuojamos į kūginę žvakę, votivinę žvakę arba stulpinę žvakę.

– Knatas – tai yra tai, kas leis žvakei degti. Yra įvairių rūšių dagčių, tačiau šiam projektui naudosime paprastą medvilninę dagtį.

Amourdevil– Indas – reikia indo, kuriame tilptų išlydytas vaškas. Geras indas būtų didelė stiklinė arba puodas. Plačiau: Amourdevil.com puslapyje.

Kaip pasigaminti pagrindines vaškines žvakes?

– Prieš pradėdami gaminti žvakes, turite tinkamai paruošti dagtis ir formas. Prieš pradėdami gaminti žvakes, turite tinkamai paruošti dagtis ir formas.

– Išlydyto vaško ir dažų maišymas – norėdami gaminti žvakes, išlydytą vašką sumaišysite su pasirinkta spalva. Žvakėms gaminti išlydytą vašką maišysite su pasirinkta spalva.

– Leisti vaškui sukietėti – Kai leisite žvakėms atvėsti, turite leisti joms sukietėti, kad galėtumėte jas naudoti. Kai žvakės atvės, reikia leisti joms sukietėti, kad galėtumėte jas naudoti. Sojų vaško žvakės iš AmourD’evil namams.

Kiti būtini priedai

– Didelis puodas – didelį puodą naudosite vaškui maišyti.

– Termometras – termometras padės jums stebėti vaško temperatūrą. Nenorite, kad jis būtų per karštas.

– Vaškinės kreidelės – vaškinėmis kreidelėmis nuspalvinsite pasirinktą spalvotą vašką.

– Gesintuvas – gamindami žvakes turite būti itin atsargūs, todėl turite pasirūpinti, kad netoliese būtų tinkamas gesintuvas.

Paruoškite dagtis ir formeles

– Prieš pradėdami lydyti vašką, turite paruošti dagtis ir formas. Pirmiausia turite paimti dagtis ir įstatyti jas į formų dugno vidurį. Tuomet turite pritvirtinti dagtis dagčių spaustuku.

– Tuomet galite pridėti šiek tiek kvapo į dagtį. Galite naudoti bet kokį jums patinkantį kvapą, tačiau populiariausi yra apelsinų ir vanilės kvapai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *