Populiarūs darbų atidėliojimo biure būdai

Prekyba KauneKada išnuomojamos prekybinės patalpos Kaune, galima tikėtis, kad atidėliojimas darbe tokioje vietoje vyks tikrai kur kas rečiau. Mat prekyboje darbas yra aktyvus ir visą laiką eina tikri klientų srautai. O štai tokiose patalpose, kurios yra tiesiog biuro paskirties, galima matyti ir labai daug vietos tam, kad žmonės tiesiog galėtų darbe būdami blaškytis. Save disciplinuoti mokantys žmonės, aišku, moka tą daryti ir nesiblaškyti. Tačiau pagundų vis tiek lieka. Kokiais būdais dažniausiai blaškosi dirbdami biure ir nesusikaupdami darbui?

Elektroninio pašto tikrinimas

Vienas iš būdų, kuriuo labai dažnai žmonės darbe tiesiog gaišta savo laiką – tai yra nuolatinis elektroninio pašto tikrinimas. Tai tampa kažkokia paranoja. Ypač tiems darbuotojams, kuriems iš tiesų į elektroninį paštą nuolatos ateina įvairūs laiškai. Jie tuomet tikrina vėl ir vėl, žiūri, kas jiems atrašė, kartais dar skaito ir savo pačių parašytus laiškus antrą kartą ir galvoja, kaip gerai arba blogai ten parašė. Atrašinėja ir į laiškus, kurie yra nesvarbūs, reklaminio tipo ir pan. O juk el. pašto tikrinimui turėtų būti paskirtas tam tikras laikas ir tik tuo laiku jis būtų tikrinamas. Ir atrašoma turėtų būti labai greitai ir tik į svarbias naujienas.

Socialiniai tinklai

Turbūt klasikinis darbų atidėliojimo būdas – tai lindėjimas socialiniuose tinkluose. Tai tikrai pats dažniausias ir smagiausias būdas greičiausiai praleisti laiką vėjais. Įtraukimo schema visa yra aiški, nesvarbu, ar tik žiūrite, kas ką veikia, ar dar ir nuolatos su kažkuo bendraujate, susirašinėjate. Socialiniai tinklai yra tokie įdomūs ir įtraukiantys, kad jūs lengvai galėtumėte tiesiog praleisti visą dieną juose, ir kitą dieną, ir kitą, ir kitą darbo savaitę, ir visas absoliučiai darbo dienas. Tad turėtumėte suprasti, kokie jie yra pavojingi. Blogiausia – neįmanoma į juos užsukti "tik trumpam". Vos ten pasirodote, iškart užkimbate tarsi ant meškerės ir nieko negalvodami ten praleidžiate daug laiko, visiškai pamiršę, ką tuo metu iš tiesų turėtumėte veikti.

Parūkymai

Tiems, kas mažiau įsisavinę technologijas, vis dar padeda senas geras parūkymo metodas, kuomet galima tiesiog darbo laiką leisti nuolatos rūkant lauke. Beje, nikotinas tikrai nepadeda dirbti ir pašviesėti smegenims, kadangi tai kaip tik yra svaiginančio poveikio medžiaga.

Užkandžiavimas

Kitas būdas leisti laiką darbe nedirbant – užkandžiauti. Nuolat eiti darytis tai kavos, tai arbatos, tai pagriebti vaisių. Sutikus kolegas – apsikeisti frazėmis, paplepėti.

Vienas komentarats

  1. Sigitas

    Jog tokių dalykų biure nebūtų manau reikėtų pradėti įmonėms ieškoti motyvuotų ir darbščių darbuotojų, kurie galėtų efektyviai siekti įmonės užsibrėžtų tikslų. Tokiu atveju gali padėti įdarbinimo agentūros, nes tinkamo darbuotojo paieška gali užimti nemažai laiko. Taip pat populiaru į savo komandą įdarbinti užsieniečius, kurie turi kitokį požiūrį ir gali suteikti naujų, kitokių idėjų įmonei. Taip pat uzsieniecio idarbinimas gali priduoti konkurencingumo komandoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *