Kaip planuoti miegamojo apšvietimą

Kas jau kas, bet miegamojo šviestuvai mums tikrai turėtų būti labai svarbūs, kadangi miegoti einame tada, kai jau būna tamsu. Taigi, tai ta vieta, kuri, nors ir turi langus, bet paprastai skendės natūralioje tamsoje. Kaip sukurti kuo geresnį miegamojo apšvietimą, kokias lempas ir šviestuvus naudoti?

Bendra užpildanti šviesa

Gera idėja, kai yra keli užpildantys miegamojo šviestuvai, iš kurių ir sklinda visa pagrindinė miegamojo šviesa. Ši užpildanti šviesa bus ta pagrindinė, kuri apšvies lovą, spintas, stalus, visus kambario kampus. Galima pasirinkti juos jaukius, su medžiaginiais gaubtais arba švelniais ornamentais. Kadangi miegamasis visgi yra ta jaukioji vieta, kurioje mėgstame pagaliau pailsėti ir nebebūti kietais.

Reguliuojama šviesotamsa

TopolinaLabai rekomenduotina, kad visi miegamojo šviestuvai turėtų individualius reguliuojamos šviesotamsossprendimus. Tuomet labai palengvinsite bei pagerinsite daugybę dalykų miegamajame. Pagrindinė šio kambario funkcija visgi yra užtikrinti miegą. Lietuviškai žodis ir padarytas iš žodžio "miegas", angliškai kambarys vadinasi nuo žodžio "bed" arba "lova". Tačiau ir lova yra aiški aliuzija į miegą. Miegas ir šviesa – du jautrūs ir susiję dalykai. Miegas paprastai baigiasi, kai prasideda šviesa, ir atvirkščiai, prasideda jis tamsoje, arba bent jau geriausiai ten tarpsta. Jeigu norite, kad miegas jums padėtų vėliau būti stipriais, turite stengtis užtikrinti to miego kokybę. Štai dėl ko reikia saugoti save nuo per didelio šviesų ryškumo tada, kai jau esame apsnūdę, nes tai gali išbaidyti miegus kaip geras ir trankus roko koncertas. Taigi, stenkitės sukurti tokią garsinę aplinką, kuri jums būtų dėkingiausia ir geriausia. Reguliuojama šviesotamsa – tai tiesiog tam tikri ratuko formos valdikliai arba distancinis valdymas, kurie leidžia pašviesinti ar patamsinti apšvietimą nieko visiškai neišjungiant, o tik reguliuojant apšvietimo intensyvumą.

Lempa skaitymui

Daug žmonių mėgsta skaityti lovoje. Kai kas turi šviečiančius skaitymo aparatus. Tačiau akims sveikiausia yra skaityti apšviestoje srityje sėdint, o ne iš šviečiančio ekrano. Taigi, nusprendę, kur bus jūsų skaitymo šviesa, galite pasirinkti lempą skaitymui ir ją primontuoti. Patogiausia būtų kompaktiškas sieninis šviestuvas.

Apšviesti veidrodžiai

Taip pat dažniausiai būtent miegamajame rengiamės ir puošiamės visai dienai. Dėl to čia bus sumontuotas didelis veidrodis, kuriame gal net matysime save visu ūgiu. Bet kuriuo atveju, gera idėja yra apvesti tą veidrodį lemputėmis ir pridėti miegamajam jaukumo, o jūsų atvaizdui veidrodyje – šiek tiek prabangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *