Kaip pasirinkti tinkamą grindų dangos tipą savo namams?

Medžio grindysKai kalbama apie namų renovaciją, erdvės keitimo galimybės yra beveik neribotos. Yra daugybė būdų, kaip atnaujinti namus – nuo mažų pakeitimų, pavyzdžiui, dažymo ir apšvietimo, iki didesnių renovacijos projektų, pavyzdžiui, vonios kambario ar virtuvės pertvarkymo. Parketas kaina – kiek visa tai kainuoja? Kai kalbama apie grindų dangą, turite daugybę pasirinkimų, kurie svyruoja nuo įperkamų iki aukščiausios klasės. Prieš priimdami galutinį sprendimą, kokią grindų dangą įrengti, būtina žinoti, kokia grindų danga tinka jūsų namams. Parketlentės kaina nuo ko viską pradėti? Tačiau šiandien yra tiek daug skirtingų grindų dangų rūšių, kad ne visada lengva žinoti, kuri iš jų suteiks jūsų namams norimą išvaizdą ir pojūtį. Laimei, šiame straipsnyje supažindinsime jus su dažniausiai pasitaikančiomis grindų dangos rūšimis ir pateiksime naudingų patarimų, kaip išsirinkti tobulą grindų dangą savo namams. Plačiau: https://gerosgrindys.lt/11-medines-grindys puslapyje.

Vinilinės grindys

Jei jūsų biudžetas ribotas, vinilinės grindys yra puikus pasirinkimas jūsų namams. Grindų parketas ir rinkos tendencijos. Šią grindų dangą lengva valyti, ji yra nebrangi, be to, yra įvairių stilių, spalvų ir raštų. Vinilas yra patvarus ir, jei tinkamai įrengtas, gali tarnauti iki 20 metų. Nors tai gali būti puikus pasirinkimas tam tikroms patalpoms, jo nerekomenduojama naudoti virtuvėse ir vonios kambariuose dėl nepakankamo atsparumo slydimui. Jei norite savo namams suteikti šilumos, vinilas yra puikus pasirinkimas. Jis būna įvairių stilių ir gali būti pagamintas taip, kad atrodytų kaip medis, plytelės ar bet kokios kitos rūšies grindys. Be to, ją lengva įrengti, todėl tai idealus pasirinkimas bet kuriam namų savininkui "pasidaryk pats". Vinilas yra vienas iš prieinamiausių grindų dangų variantų. Be to, jis yra labai patvarus ir nereikalauja daug priežiūros. Tačiau jis nesuteikia tokio komforto, kaip kitos grindų dangos rūšys. Parketas ir parketlentės kaina?

Keraminių plytelių grindys

Jei ieškote patvarios, neslidžios grindų dangos savo namams, keraminės plytelės gali būti puikus pasirinkimas. Keramines plyteles lengva valyti, o tinkamai įrengtos ir prižiūrimos jos gali tarnauti dešimtmečius. Keraminės plytelės idealiai tinka virtuvėms ir vonios kambariams, nes yra neslidžios ir atsparios vandeniui. Keramines plyteles galite įrengti bet kuriame namų kambaryje, tačiau geriausiai jos tinka virtuvei ar vonios kambariui pertvarkyti. Jei norite priderinti keraminių plytelių grindų išvaizdą prie kitų kambarių, galite rinktis iš daugybės keraminių plytelių dizainų. Keraminės plytelės yra įvairių spalvų ir stilių, be to, jos labai patvarios. Keraminių plytelių grindis taip pat lengva įrengti. Tačiau jos reikalauja daugiau priežiūros nei daugelis kitų grindų rūšių. Grindų parketas ir specialisto patarimai, ką geriausia rinktis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *