Kai vienturtė tapo sesute

Kiekvienoje šeimoje vaiko gimtadienis yra pati geriausia diena, pati didžiausia dovana. Tai geriau, nei laimėti loterijoje aukso puodą ar naują automobilį. Kai atsiranda naujas šeimos narys, tėvai turi ir džiaugsmo, ir vargo, turi būti užtikrinti būtini poreikiai ir pramogos vaikams. Mažyliams turi nieko nestigti, jie turi būti aprūpinti viskuo, kas svarbu.

Mūsų šeimoje – pagausėjimas

XplanetTaigi, apie tai, kad bus vaiko gimtadienis, kad Onutė turės broliuką, kalbame jau labai seniai. Be galo smagu matyti, kaip mergaitė su džiaugsmu priima ir gauna tai, kas galėtų būti jos šeimos padidinimas. Tuo labiau, kad mes bijojome, jog mažylė nekęs broliuko, kad pavydės dėmesio, kad jausis nustumta į šalį. Todėl iš anksto norėjome nuteikti ją dėl to, kas ir kaip yra. Bandėme sakyti, kad dabar šeima padidės ir visi dar labiau mylėsime vieni kitus. Ir kad jai teks didelė garbė – ji bus vyresnioji sesutė, todėl ji bus labai atsakinga, todėl ji turės visada žiūrėti, kad broliukui viskas būtų gerai. Nes kai gerai broliukui – tai ir jai, sesutei, gerai.

Šventė

Žinoma, koks gi vaiko gimtadienis be vakarėlio. Galima manyti, kad naujagimio šventė visad yra būtent tėvų šventė. Juk kas, jeigu ne jie, už viską moka, kas, jeigu ne jie, laukia, kol kiti tėveliai ir draugai atneš dovanų. Tačiau tik ne tada, jeigu šeimoje jau yra kitų mažų vaikų. Tada yra būtinos ir pramogos vaikams. Mūsų šeimoje vyresnioji keturmetė jau iš karto įžvelgė naudą, kad bus daromas vaiko gimtadienis ir, kad turės būti kokios nors pramogos vaikams. Dar likus savaitei iki gimdymo, ji jau zujo ratais ir vis pasiūlydavo kokią nors įdomią idėją, kaip padaryti, kad gimtadienis tikrai būtų geras. Žiū, gal mažyliui broliukui patiktų, jeigu namuose būtų batutas. O gal jis labai apsidžiaugtų, jeigu čia būtų ir koks nors didelis gražus lėlių namas? Geriausia, jeigu lėlės būtų iš filmuko „Ledo šalis“. Na taip, pasiūlymai neatrodo labai netikėti ir neįprasti. Iš esmės – viskas, ko buvo ir taip galima tikėtis. Tačiau tikrai smagu, kad mergaitė jau dabar demonstruoja savo sumanomą. Manome, kad gyvenime ji nepražus. Gudrumas ir gebėjimas planuoti strategiją tam, kad pasiektum savo tikslo, visais laikais buvo ir bus tas dalykas, kurio žmogui reikia, norint gyvenime gauti, ko nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *