Kada neverta investuoti iš paskolų

Kartais taip vilioja credit24 siūlomi kreditai tam, kad galėtumėte investuoti į kažkokius savo projektus. Bet iš tiesų reikia labai racionaliai apsvarstyti, kokia paskola yra tikrai paskola, išleidžiama tuščiai, o kurie pinigai visgi atsipirks. Savo investicijų planus verta nagrinėti labai kruopščiai ir nesiskolinti be reikalo, vien dėl to, kad maga.

Prastos kokybės mokslai, kursai

Credit24Nors tikrai yra tokių bendrovių, kurios pinigų paskolins geromis sąlygomis, nepulkite iškart jomis naudotis, kai norite skolintis mokslui. Pavyzdžiui, kartais susižavime kokiais nors programavimo ar kalbų kursais, kurie kainuoja mieste nuo 1000 eurų už pirmąją pakopą. Bet kodėl manome, kad būtinai turime ten mokėti pinigus ir eiti? Gal yra taip, kad mums stinga motyvacijos, tingime, nedegame noru ir galvojame, kad jeigu eisime į kursus, tai bus paprasčiau? Žmogui gyvenime neturi viskas būti paprasta, o dirbtinė motyvacija ne visada yra tai, ko reikia. Gal tai tiesiog dalykas ne jums. Nes iš tiesų yra labai daug dalykų, kuri gali mokytis iš nemokamos literatūros, nemokamai žiūrint kursus internetu ir pan. Jeigu jums reikia botago, kuris plaktų tam, kad mokytumėtės, ar tikrai norite už jį susimokėti tokią kainą ir dar imti paskolą?

Darbo priemonės, kurios nėra būtinos

Taip pat kartais gali atrodyti, kad būtent darbo priemonės yra tai, ko mums reikia, kad galėtume dirbti ir uždirbti, nors tai irgi būna tik kažkokia apgaulė. Pavyzdžiui, sakome, kad mums reikia kažkokios brangios technikos. Brangaus foto aparto, brangios kameros. Nors turime puikiai fotografuojantį ir filmuojantį telefoną. Tai ar tikrai mums reikia tos brangios įrangos, jeigu mes veiksmų nesiimame visai ne dėl to, kad stinga kažkokių daiktų? Kartais mes tik meluojame sau, kad kažko trūksta, kai tikrosios priežastys slypi kažkur giliau. Sakome sau, kad yra vienaip, kai iš tikro yra visai kitaip. Saviems melams ir motyvacijos trūkumui dangstyti geriau neimti paskolos, nes tai tikrai tuščias pinigų praleidimas.

Visas dėmesys – savo įvaizdžio kūrimui

Kitas ne itin protingas investavimo būdas pasiskolinus – tai leisti pinigus tik įvaizdžio kūrimui. Šiais laikais labai daug nekainuoja, kad turėtum patrauklią feisbuko paskyrą, gražią pagrindinę nuotrauką ar kažką panašaus. Tad mokėti pinigus už įvaizdžio kūrimą verta tada, kai jau turite daug padarę darbų, kurie gali būti jūsų vizitinėmis kortelėmis. Kaip sakant, kad darbai patys kalbėtų už save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *