Baudos už KET pažeidimus Lietuvoje – vis auga

Baudos uz ketNors mūsų šalyje vairavimo kultūra gana draugiška ir galima pasidžiaugti, kad lietuviai vairuoja vis ramiau, tačiau dėl tų kelių žmonių, kurie kelyje mato tik save – baudos vis labiau auga. Tam tikra prasme – gerai, kadangi tai mums suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu kur kas daugiau saugumo.

Baudos uz KET skirtos tiems, kurie galvoja, kad nereikia saugoti kitų ir kelionių metu svarbus yra kiekvienas sau.

Jeigu Jus domina, kokios baudos už KET galioja tokiu atveju, kai yra padaromas konkretus nusižengimas – tokiu atveju reikalingos info galite ieškoti Regitros puslapyje arba Policijos departamento. Ir nors baudų dydis vis labiau kyla tačiau per daug sekti kiekvieno pokyčio neverta, kadangi svarbiausia, jog kiekvienas iš mūsų stengtųsi būti kuo atsakingesnis.

Bene blogiausia, kai neseniai vairuoti teisę įgavę asmenys jaučiasi už vairo labai gerai. Būtent tuomet dažniausiai ir atsiranda problemos, kadangi per didelis pasitikėjimas savimi visada yra blogas pasirinkimas. Reikia daugiau dėmesio skirti kitiems, kadangi būtent tai ir garantuoja, kad kiekvienas iš mūsų bus atsakingas kelių eismo dalyvis.

Štai todėl vairavimo mokymosi metu reikalingas didesnis atidumas. Pirmiausia – teorinei daliai, kurie dažniausiai pamirštama. Tiksliau, dažniausiai mokamasi tik tiek, kiek tereikia, jog būtų išlaikytas egzaminas, o tai yra blogai. Kiekvienas asmuo turi stengtis mokytis tam, kad būtų geras kelių eismo dalyvis ir tokiu atveju baudos jam nebūtų baisios. Viskas priklauso nuo mūsų ir tuo pačiu mūsų paties gebėjimo įsisavinti tam tikrą info, kuri yra pateikiama. Juk kai kuriais atvejais baudos galimos ir tokiu atveju, kai įstatymai kinta, tačiau žmogus per daug nesidomi ir vairuotoja pagal senus įpročius. Tai yra blogai, kadangi – neatsakinga.

Baudos kinta, jos vis labiau auga, tačiau kiekvienas kelių eismo dalyvis turi stengtis negalvoti apie tai, kadangi svarbiausia yra ne baudos, tačiau tai, jog esame atsakingi ne tik už save, tačiau taip pat ir už kitus.

Žinoma, tam reikia nuolatinės praktikos ir atsakingumo, kuriuo kiekvienas turime pasirūpinti patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *