Apie kurą

„Man svarbu, kad tai nebūtų kažkas labai purvino, tokio, kaip anglys“, – teigia viena mūsų pašnekovė, atsakydama į klausimą, į ką atkreipia dėmesį, kai renkasi kurą. Svarbiausia, už gerą visiems prieinamą kainą. Antrina Petras, kuris jau ne pirmus metus kūreną savo krosnį durpėmis. Agnė pažymi, kad jos mėgstamiausia kuro rūšis yra mediena, malkos, tačiau svarbu ir mokėti tą kurą išsirinkti. O kaip jūs renkatės kurą žiemai? Skaitykite toliau, gal čia rasite ir savo istoriją arba tokią, kuri būtų panaši į jūsiškę.

Senos tradicijos

Malkos gera kainaLaima pasakoja, kad niekada labai daug nesvarstė apie tai, kokį kurą iš tiesų turėtų rinktis. Ji pasikliaudavo pavyzdžiu, kažkada matytu kitur. „Man daug nereikėdavo galvoti. Daug dalykų, susijusių su buitimi, aš tiesiog išmokau iš savo tėvų. Visi visada sakydavo, kad tėvai buvo protingi, kad jie mokėjo gerai susitvarkyti savo aplinką, gebėjo išlaikyti ir gerus namus, ir vaikus į mokslus išmokti, ir daug kitų dalykų apie juos teigiamai girdėjau ir dabar dar girdžiu. Todėl tokius dalykus, kurie gal iš tiesų ir reikalautų gilesnio pasvarstymo, aš visada darau tiesiog pasikliaudama tuo pavyzdžiu. Aš kūrenu tokiu kuru, kokiu kūrendavo ir mano tėvai. Net ir perku iš tos pačios vietos, ir tokiais pačiais intervalais“, – pasakoja Laima.

Kainos svarba

Arvydas sako, kad jam tikrai svarbu gera kaina. „Dažniausiai tiesiog žiūriu, ką gali pasiūlyti koks pardavėjas. Pavyzdžiui, pastaruoju metu http://malkine.lt/ man atrodo ta vieta, kur galiu įsigyti mano poreikius ir galimybes atitinkančio kuro. Aš perku jį ten, kokybė taip pat mane tenkina, o kaina irgi turi būti tokia, dėl kokios aš vėliau neturėčiau gailėtis“, – sako Arvydas.

Loginis mąstymas

Dar vienas mūsų pašnekovas teigia, kad norint, jog viskas būtų gerai, labai svarbu yra tiesiog mokėti logiškai mąstyti. „Pajungi loginį mąstymą, ir viskas išsisprendžia. Niekada nereikia sau per daug nuolaidžiauti, negalima daryti intuityvių sprendimų. Kiti žmonės susižavi reklamomis, pamato gražias malkas nuotraukoje ar blizgančias anglis už tvoros ir perka. Aš žinau, kad yra skirtingi dalykai, kad gali degti vienas kuras vienaip, kitas kitaip, ir kad aš turiu pasijungti loginį mąstymą, apskaičiuoti energinį efektyvumą. Taip pat aš niekada nepirkinėju žiemos eigoje. Perku kaip ilgalaikę investiciją, tai yra, iš karto pakankamai daug, kad paskui nereikėtų švaistyti pinigų mažiems pirkimams“, – sako vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *