Kada rekomenduojama nusiimti vestuvinį žiedą?

Vestuviniai ziedaiVestuviniai ziedai – emociškai ir materialiai prabangūs gyvenimo palydovai. Mes esame linkę jų niekada nenusiimti, nes priimame tai kaip parnerio įžeidimą. Visgi yra situacijų, kuriose tai turėtume daryti drąsiai – kitaip galite prarasti šį vienetinį aksesuarą.

Namų valymo procesas. Jeigu atliekate kardinalius namų pokyčius, cheminį įvairių produktų valymą – žiedą geriau nusiimkite. Chemikalai gali neatstatomai pažeisti žiedo struktūrą ar spalvą, ypač, jeigu kontaktas su jais yra tiesioginis. Atsargos priemonių galite imtis ir plaunant indus, tačiau indų plovikliai nėra tokios stiprios struktūros.

Sodininkystė, ūkininkavimas. Turbūt niekada nesusimąstėte, jog netgi dirvožemis, smėlis gali pakenkti žiedui. Iš smulkių akmenėlių ir kitų priedų susidarančios žemės gali įbrėžti žiedus. Su laiku žiedas gali tapti nebepatogiu, nes badys ir iš vidaus, ir klius už daiktų išorėje.

Vandens pramogos. Tiesa, jog būnant vandenyje mūsų pirštai išbringsta ir žiedą pamesti būna sudėtingiau, tačiau papuolus į nenumatytas situacijas, žiedai vandenyje pasimeta dažniausiai. O surasti būna itin sunku arba neįmanoma, tad kam rizikuoti?

Kosmetikos naudojimas. Nors ir gali skambėti per daug keistai, bet vis dėlto įvairūs losijonai ir kremai taip pat keičia žiedo išvaizdą. Būkite atsargūs leisdami jiems turėti tiesioginį kontaktą, nes kosmetika gali pakeisti ir tekstūrą, ir spalvą, ir formą.

Taigi, čia išvardintos pagrindinės ir didžiausią žalą žiedams darančios situacijos. Verta susimąstyti, ar tikrai reikia rizikuoti tokių svarbių žiedų būkle vien dėl to, jog nenorite nusimauti žiedo? Kelios akimirkos be žiedo gali išsaugoti kelis šimtus ar tūkstančius išlaidų iš jūsų kišenės norint žiedą pataisyti arba pakeisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *