Pirmosios darbo dienos sandėlyje

Koks yra darbas šiuolaikiniame sandėlyje, kur įdiegta sandėlio valdymo programa? Automatizuoti sprendimai, šiuolaikiškos inovacijos, žinoma, palengvina darbą ir akimirksniu pagerina jo kokybę, tačiau sandėlyje reikia ne tik geros valdymo programos, bet ir protingo žmogaus, norinčio ten įsitvirtinti. Apie savo pirmąjį darbo mėnesį sandėlyje papasakojo vienas darbuotojas.

Teko išmokti naudotis programa

Sandėlio likutisAnot žmogaus, jis samdėsi ten dirbti, nes pamatė, kad yra laisva darbo vieta, siūlanti tikrai gerą atlyginimą, o darbuotis su rūšiavimu ir daiktais jam visada atrodė įdomu. Tačiau atvykęs ten dirbti jis nustebo, kad labai daug dalykų nereikės daryti pačiam – reikės tik daryti daug tokių dalykų, kurie jau bus apspręsti ir susisteminti skaitmeninės programos. Taigi, viskas šiek tiek palengvės. „Tikėjausi, kad kaip skaičiuotojas kurmis iš animacinio filmo, vaikščiosiu apsikrovęs skaitliukais, skaičiavimo mašinomis ir popieriais. Tačiau iš tiesų viskas paprasčiau, nes tereikėjo skirti laiko tam, kad išmokčiau naudotis sandėlio valdymo programa, o tada jau viskas kaip sviestu patepta eina. Moki ja naudotis, labai daug dalykų padarai itin greitai ir paprastai, be to, esi tikras dėl duomenų konkretumo“, – pasakoja darbuotojas.

Žmonės paslaugūs ir budrūs

Paklaustas apie kolektyvą, žmogus sakė, kad šiame sandėlyje jam pasisekė – bendradarbiai tikrai geri. „Visi labai stebi, ką darau, jeigu tik kažkur imu strigti, prišoka pagelbėti. Man iš pradžių būdavo nepatogu, kad taip manimi rūpinasi, bet paskui pagalvojau, kad, kai priims kitą naujoką, juk ir aš jam norėsiu padėti, kad greičiau susiorientuotų. Tai bendradarbiai paslaugūs, aiškina gražiai, neįsakinėja nieko, viskas vyksta mandagiai ir profesionaliai. Be to, per pertraukas pakalbam – visi turi kažkokių įdomių pomėgių, taigi, lengvai randame bendrą kalbą“, – sako jis.

Sandėlyje šalta

Vieninteliu minusu vyras įvardija sandėlio temperatūrą. „Net kai lauke šilčiausia ir nuostabiausia diena, čia yra vėsu. Tam tikroms prekėms reikia specifinės aplinkos, dėl to temperatūra laikosi visada ne aukščiau kaip 17 laipsnių. Kartais lauke būna net dvigubai daugiau. Taigi, reikia laikytis ir stengtis nesušalti. Man iš pradžių buvo keista, nes pradėjau dirbti vasarą. Paskui ėmiau į darbą neštis šiltus rūbus ir juos ten palikti. Ilgos darbo valandos priverstų visai sustirti, jeigu nebūtų tų rūbų. Visi, kas dirba sandėlį, stengiasi kartais išeiti į lauką, turi termosus, geria karštų skysčių, ir kažkaip galiausiai prisitaiko“, – sako jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *